Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Yazılar & Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, etkili, hikaye

Çok Etkili Bir Hikaye

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çok Etkili Bir Hikaye

Eski zamanlarda adamın biri başka bi şehre gitmek için yola çıkmaya karar werir ve gece yola çıkacaktır şeytanda bu insanı yoldan çıkarmak istemektedir we bunun için insan kılığına bürünür ve o adamla yolculuk yapmak ister ve adamda yolda arkadaş buldum diye sewinir beraber yola çıkarlar sabaha karşı sabah ezanı wakti dinlenmek için otururlar insan kılığındaki şeytan bakarki adam namaz kılmıyor içinden geçirir:

-ohhhh bunu yoldan çıkarmak kolay olacakder

daha sonra yola dewam edilir öğle dinlenmek için oturulur yemek yenir ama adam öğle namazını da kılmaz tabi buda şeytanın işine gelir yine yola dewam ederler bu seferde ikindi zamanı dinlenmek için otururlar şeytan bakarki ikindiyide kılmıyor kalkar we kaçmaya başlar adam arkasından bağırır:

-heeeyy kardeş nereye gidiyosun hani beraber gidecektik???

şeytanda cevap werir:

-ey insanoğlu ben şeytanım ben a 1 kere karşı çıktım huzurundan kovdu sen sabahtan beri 3 kere karşı çıktın başına taş yağacak da benimde kafama düşecek diye korkuyorum der ve ordan ayrılır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com