Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Resimler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baykuş, dolardaki

1 Dolardaki Baykuş

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

1 Dolardaki Baykuş

Bir dolar üzerinde gözle ilk bakışta rahat bir şekilde görülemeyecek kadar küçük bir baykuş olduğunu biliyor muydunuz ? Eh bilmiyorsanız da artık öğrenmiş oldunuz Bu bilgelik sembolü, karanlıkta dahi çok iyi görebilen avcıyı

Kimbilir belki daha nice sembolik işaretler gözümüzün önünde duruyor da biz göremiyoruz

Alıntı Yaparak Cevapla

1 Dolardaki Baykuş

Eski 08-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

1 Dolardaki Baykuş

Doların üstünde piramitler, göz ve şimdi de baykuş

Sırada ne var acaba

Alıntı Yaparak Cevapla

1 Dolardaki Baykuş

Eski 08-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

1 Dolardaki Baykuş

Daha neler çıkıcak bakalım yatırım yapmayıp incelemeye alıcam artık doları
Alıntı Yaparak Cevapla

1 Dolardaki Baykuş

Eski 08-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

1 Dolardaki Baykuş

Baykuş uğursuzluğunun yanında "Herşeyi gören kuş" olarak da bilinir

Amerika kendini süper güç olarak olarak addettiği için dünyanın heryerini gören bilen bir devlet olduklarını söylemeye çalışmış olabilir

Başka bir efsane de aşağıdaki videodaki gibi

Videoyu Göremeyenler Tıklayınız

Teşekkürler Karagöz

Alıntı Yaparak Cevapla

1 Dolardaki Baykuş

Eski 08-04-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

1 Dolardaki Baykuş

Alıntı:

Orjinal Mesaj Sahibi D@rk@ng?L

Baykuş uğursuzluğunun yanında "Herşeyi gören kuş" olarak da bilinir

Amerika kendini süper güç olarak olarak addettiği için dünyanın heryerini gören bilen bir devlet olduklarını söylemeye çalışmış olabilir

Başka bir efsane de aşağıdaki videodaki gibi

Videoyu Göremeyenler Tıklayınız

Teşekkürler Karagöz

Bu aslında efsane değildir "Bohemian Grove" adında Dünya'yı ya da Amerika'yı yöneten liderlerin katıldığı bir ayindir Google'de hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz George Bush'un da buna katıldığı bilinir internette resimleri mevcuttur yanılmıyorsam Sapkın ve sapıkça ayinler içerdiğinden bahseder Alex Jones bunları videoya da kaydetmiştir Bu çekimleri yapan abinin koyu katıolik olduğunu da hesaba katarsak, ben hiç bir şey net olmadığından yine de şüpheliyim, ancak benim şüpheli olmam, böyle şeyler olmadığı anlamına gelmiyor Benim iddiam genelde böyle şeyleri yakalamanın imkansız olduğudur Yüksek gökdelenlerin tepesi gibi yerler idealdir, şeytana tapınma ayinleri yapmak için Şeytana asıl tapanlar, genelde metal müzik dinleyip kedi kesen bir kaç salak değildir Şeytana asıl tapanlar, elit tabakadan, güzel giyinen, güzel konuşan, üst düzey zevkleri olan ve küresel sermayeyi oluşturan, yönetici tabakayı oluşturan, inanç konusunda sapkınlaşmış insanlardır genelde

Baykuşa gelince, uğursuz olduğunu söyleyenler halt etmiş Baykuş çok sevimli bir hayvandır ve bilgeliğin sembolüdür Hiç bir hayvan uğursuz değildir, ben müslümanım diyen biri hayvanlara uğursuzluk atfediyorsa onun müslümanlığı sakattır Çünkü İslam'da uğursuzluk diye bir şey yoktur Bu sebepten dolayı bunları diyenlere kulak asmamanızı tavsiye etmekteyim

Alıntı Yaparak Cevapla

1 Dolardaki Baykuş

Eski 08-04-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

1 Dolardaki Baykuş

Efsane derken 1 dolarlık banknottaki baykuşla ilgili rivayetlere gönderme yapmıştım

Öyle bir cemiyetin varlığı elbette kuruluşuyla üyeleriyle tarihte yerini almış Ama çok ilgimi çekmediği için araştırmadım

Ve gece baykuş öterse biri ölür diye bir batıl inanç varBen inanmıyorum tabiki kim inanır kim inanmaz bilemem ama adı üzerinde batıl inanç işte

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com