Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fiyakali, resimli, siirler

Fiyakali Resimli Siirler

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fiyakali Resimli Siirler

belki sende izliyorsundur aynı yıldızları diye çok düşündüm sevgimi yolladım en parlak yıldızlarla belkide sevgimdi onlara ışık veren

sabah olduğunda güneşi çok selamladımDoğuşunu izledim

Neredeysen Çabuk gel Sevgimle açan çiçeklerin rüzgara dayanacak gücü kalmadı Onlar hep İlkBahara Alışık

4 mevsimi yaşarım aynı anda bazen

Rengarenk Hayaller kurarım Nehir kenarında sonrada çıkarım en yüksek dağın tepesine izlerim hepsini büyük bir hevesle

Geceleri Binbir yaşamın olduğu Deniz Kenarında, Deniz Kabuğunun Üstüne Çıkıp Uzakları çook seyrettim Giden Geldimi Acaba diye çok Düşündüm

Sevgilim diyerek tutun elimi
Kadere oyuncak yaptin sevgimi
Geri ver caldigin temiz kalbimi
Seni sevdigim güne LANET OLSUN

Cennette bir melek sanmistim seni
Hergece duama katmistim seni
Gökteki yildizim yapmistim seni

Dilinde dolasan sözler yalandi
Yüregim sözüne kac kez aldandi
Mutluluk ararken dünyam karardi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com