Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fıkraları, pazar

Pazar Fykralary

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Pazar Fykralary

Yllüzyonist
YLLÜZYONYST salonda bulunanlara seslenir;
- ?imdi hanym seyircilerden birini, gözlerinizin önünde yok edece?im
Arka syralardan bir fysylty duyulur;
- Karycy?ym seni ça?yryyor

Son Nafaka

Karysyndan bo?anmy? olan bir adam, o gün annesini görecek olan kyzyna;
- Al kyzym bu zarfy Sen artyk 18 ya?yna bastyn bu annene verece?im son nafaka çeki Bunu annene ver, sonra bir adym geri çekil ve annenin yüzündeki ifadeyi seyret demi?
Kyz annesine gitmi?;
- Anne, babam bu zarfy sana gönderdi ben artyk 18 ya?yma basty?ymdan sana gönderdi?i son nafaka çekiymi? Zarfy sana verip sonra bir adym geride durup senin yüzündeki ifadeyi seyretmemi söyledi
Annesi;
- Peki kyzym ?imdi babana git 18 seneden sonra O’na aslynda senin gerçek baban olmady?yny söyle, sonra bir adym geri çekil ve yüzündeki ifadeyi seyret

Amerika'dan döner dönmez, elindeki kocaman bavulla Meclis kürsüsüne çykan Kemal Dervi?;
- Bu bavulun içinde tam 143 milyar dolar var, demi?
Arkasyndan da sormu?:
- Bu parayy nüfusumuza bölersek, ki?i ba?yna kaç dolar dü?er?
Milletvekilinin biri, derhal aya?a kalkarak cevap vermi?
- 26 milyon dolar
- Ama 143 milyary,70 milyona böldü?ümüzde 26 milyon çykmaz ki
- Ben, 70 milyona bölmedim ki
- Kaça böldün?
- 550'ye!

ADAM yerde yazyly bir kâ?yt bulmu?, çi?nenmemesi için kyvyryp duvar deli?ine sokmu?
Gece rüyasyna ?eytan girmi?:
"O kâ?ytta benim adym yazylyydy Kâ?ydy ayak altynda byrakmadyn Ben de ?imdi sana bir iyilik edeyim, pe?ime takyl!"
Birlikte gitmi?ler, bir kuyunun ba?ynda durmu?lar ?eytan bir ip çykarmy?:
"Al bunu beline dola Seni a?a?yya sarkytaca?ym Kuyunun dibi altyn dolu, al alabildi?in kadar; ceplerini doldur Haber ver, seni yukary çekerim!"
Kuyunun dibi altyn doluymu? Doldurabildi?i kadar doldurmu?, yukaryya i?aret vermi? ?eytan ipi çekmi? ama nafile, biri ayaklaryna yapy?my? byrakmyyor
?eytan talimat vermi?:
"Sen onun kafasyna i?e, byrakyr!"
Bir, üç, be? byrakmyyor; son bir gayretle bir daha i?emi?, karysynyn dürtmesiyle uyanmy?:
"Herif herif, yata?y batyrdyn!"
Adam uyanmy?
"Gusura bakma, ?eytanyn dostlu?u bele olur"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com