Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
askerleri, kemalin, mustafa, yürüyor

Mustafa Kemal'in Askerleri Yürüyor..

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan için yapılan yürüyüşte katılımcılar 'Mustafa Kemal'in askerleri yürüyor' diye slogan attı

Foto Galeri

Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Nedim Şener ve Ahmet Şık ile CHP İzmir Milletvekili, Cumhuriyet gazetesi yazarı Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan için iki ayrı yürüyüş düzenlendi

GÖZALTINA ALINMALARININ 1 YILI

Ahmet ve Nedim'in Gazeteci Arkadaşları (ANGA) gazeteci Nedim Şener ve Ahmet Şık'ın gözaltına alınmalarının birinci yılında Taksim'de bir araya geldi

Taksim tramway durağında toplananlar Galatasaray Lisesi'nin önüne kadar yürüdü Katılımcılar, Cumartesi Anneleri'ne destek verdi

Foto Galeri

Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan yürüyüşünde ilginç slogan

1 YILDIR TECRİTTELER
Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan CHP milletvekili ve gazeteci Mustafa Balbay ile gazeteci Tuncay Özkan'ın "tecrit hücrelerine" konulmasının birinci yılı da Galatasaray'da düzenlenen kitlesel yürüyüşle protesto edildi
Balbay ve Özkan Gönüllüleri tarafından, "Onları tecrit hücresinde ölüme mi terk edeceksiniz?" çağrısıyla düzenlenen yürüyüş Galatasaray Meydanı'ndan yürüyüş yapıldı Yürüyüşe kalabalık bir gazeteci topluluğunun yanı sıra kitle örgütleri ve siyasi partilerde destek verdi

Eyleme Atatürkcü Düşünce Derneği, Halkevler'de destek verdi Yürüyenler arasında Yaşar Okuyan, Can Ataklı, Rutkay Aziz, Levent Kırca, Mine Kırıkkanat, Ali Sirmen, Ataol Behramoğlu, Bedri Baykam, Ercan Karakaş, Oğuz Kağan Salıcı, Bihlun Tamaylıgil verdi

Eylemde en dikkat çekiçi slogan ise 'Mustafa Kemal'in askerleri yürüyor' diye atılan slogandı

Kaynak

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-03-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Nedim şener,ve,ahmet şık,içerden çıktılar çok güzel darısı milletvekili olan ve Olmayan içeri girmeyi hak etmeyen,tüm arkadaşların başına, benim kabul Edemediğim, vatandaşın seçmiş olduğu kanunlarda dokunulmazlığı olan sayın Milletvekillerinin içerde tutulması, acaba kanunlarda dokunulmazlık maddesinde de Fıkra ve bend lerinde ama diye başlayan hükümlermi var vatandaş bunlara kendi Vekaletini veriyor iyiliği de kötülüğü de kendine
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com