Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Internet & ADSL

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
firefox, mozilla

Mozilla Firefox 5

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mozilla Firefox 5

Arkadaşlar, mozilla'nın son sürümünden sonra ardında Mozilla Firefox 5 yayına sürüldü Pek bir değişiklik göremememin yanında çalışan eklentiler ve uygulamalarda uyumsuz olarak belirtiliyor Burdandan en büyüğü ise: Google Toolbar bir değişik adı ile Google Araç Çubuğu

Söylenenlere göre Google kendi sitesinde bir açıklama yapmış;
We are aware of Google Toolbar not working in Firefox 5, and we are actively looking into it We apologize for the inconvenience
Yani;
Google araç çubuğu, Firefox 5'te çalışmıyor biz bunun farkındayız ve biz aktif etmeye çalışıyoruz Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz

Bilmiyorum, belkide sadece benim Mozilla'mda çalışmıyordur toolbar Çalışmayan arkadaşları bilgilendirmek istedim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com