Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alımı, fırat, üniversitesi, üyesi, öğretim

Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

okundu

FIRAT üNİVERSİTESİ REKTöRLüĞüNDEN
üniversitemiz Fakülte ve Yüksekokullarına 2547 Sayılı Kanun ile öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır

1- Atamalarda, üniversitemiz Senatosunun 19042002 tarih ve 2001-2002/10-8 sayılı kararıyla kabul edilerek, 1 Ocak 2003 tarihinden itibaren yürürlüğe giren öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkelerindeki esaslar uygulanacaktır

2- Profesör ve Doçent kadroları daimi statüdedir,

3- Tüm adayların, ilan tarihinden itibaren son başvuru tarihine kadar atanmak istedikleri kadroyu belirten bir dilekçe ile Rektörlüğümüze başvurmaları, dilekçelerine özgeçmiş, öğrenim belgesi, onaylı nüfus cüzdan örneği ve 2 adet fotoğraf eklemeleri,

4- Profesör kadrolarına başvuran adayların, özgeçmişlerini, doçentlik başarı belgelerini, bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten lisansüstü çalışmalarını, üniversite veya İleri Teknoloji Enstitülerine katkılarını kapsayan 6 adet dosyayı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri,

5- Doçent Kadrosuna başvuran adayların, Doçentlik Başarı belgelerini, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri,

6- Yardımcı doçent adaylarının, doktora ve yabancı dil başarı belgeleri (KPDS veya üDSden 55 (ellibeş) veya daha yukarı)nin onaylı birer örneği ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 4 dosyayı eklemeleri gerekir Son başvuru tarihi 17 Ağustos 2007 Cuma günü mesai saati bitimine kadardır

7- Süresi içerisinde yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecek, postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktırKontenjanlar için tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com