Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erzincan, kayıt, üniversitesi

Erzincan Üniversitesi Kayıt

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erzincan Üniversitesi Kayıt

Erzincan üniversitesi okul kayıtlarıyla ilgili bilgi isteyen arkadaşların dikkatine Erzincan üniversitesine 2007-2008 Öğretim Yılında Yeni Kayıt Yaptıracak Öğrencilere DuyurulurOkul kayıt bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz

2007-2008 öğretim Yılında üniversitemize Yeni Kayıt Yaptıracak öğrencilere Duyuru

ERZİNCAN üNİVERSİTESİ FAKüLTE VE YüKSEKOKULLARA GöRE KAYIT TARİHLERİ

FAKüLTE/YüKSEKOKUL ADI

KAYITLARIN YAPILACAĞI ADRES

Eğitim Fakültesi

05092007

Erzincan üniversitesi Rektörlüğü Kampüsü Kapalı Spor Salonu (Sağlık Yüksekokulu) Erzincan

Fen Edebiyat Fakültesi

03092007

Erzincan üniversitesi Rektörlüğü Kampüsü Kapalı Spor Salonu (Sağlık Yüksekokulu) Erzincan

Hukuk Fakültesi

04092007

Sağlık Yüksekokulu

05092007

Meslek Yüksekokulu

06092007

Kemaliye Hacı Ali Akın Meslek Yüksekokulu

03092007

Refahiye Meslek Yüksekokulu

03092007

Tercan Meslek Yüksekokulu

04092007

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu

04092007

Mazeretleri nedeniyle kesin kayıt yaptıramayan adaylar

10092007

öĞRENCİ KAYDI İçİN İSTENENE BELGELER
1 Lise Diplomasının aslı veya Geçici Mezuniyet belgesinin aslı (Bu belgeleri kaybedenler diplomasını kaybedenlere ait düzenlenen belgenin aslı)
2 İkametgah Belgesi (yeni tarihli)
3 Nüfus Cüzdanı örneği
4 öSYM Sınav sonuç belgesi ( İnternet çıktısıda olabilir)
5 12 Adet fotograf (4,5-6cm) sob altı ay içerisinde çekilmiş olmak,
6 İlgili birimin harç miktarlarının yatırıldığına ait banka dekontu ve %20'lik farkın ödendiğine ait banka dekontu
71985 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için askerlik şubesinden alınmış belge, (86-87-88-89) ve daha sonra doğmuş olan adaylardan bu belge istenmeyecektir

Banka Hesap Numaraları
Akbank Erzincan Şubesi
örgün öğretim Hesap No: 0163517-6
İkili öğretim Hesap No: 0163518-4

kaynak:erzincanedutr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com