Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
masalım, temmuz

Bir Temmuz Masalım Var...

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Temmuz Masalım Var...

SENİN İÇİN

Bir gün mutlaka kuracağım deyip de kuramadığım bir cümle var beynimde seni görünce aklıma gelen seni düşününce içimi ürperten anlatamadığım bir öyküm var sana içimde her seferinde cümlelerin yerini bozuk tekrardan yaptığım ve beni son gördüğünde gözlerine bakıp yuttuğum cümle

Biliyor musun? Temmuz güneşi hiç bu kadar güzel doğmamıştı karanlık dünyama gözlerim hiç öyle parlamamıştı güneşle buluştuğunda ben hiç bilmezdim Temmuz güneşinin böyle güzel böyle anlamlı batabileceğini
Hatırlar mısın? Hani sohbetlerimiz vardısözcüklerin bittiği an gözlerimiz devam ederdi öyle çok şey söylerlerdi ki, bize sadece susmak kalırdı
Hatırlar mısın onlarca insan içinde ki kaçamak bakışlarımızı? Biri görecek korkusuyla bakamazdık bazen Suçlu hissederdik kendimizi bakamadığımız için
Bazen de balkondan izlerdim seni saatlerce seni görmek için orda durabilirdim
Hatırlar mısın? Yanında ilk içki içişimi aslında öyle utanmıştım ki sarhoş olduğum için nedenini bile anlamamıştım sarhoşluğumun, ta ki bugüne kadar
Hatırlar mısın? denizde geçirdiğimiz saatlerimizi birbirimize ilk sarılışımızı, ilk öpüşümüzü zaman çıldırabilirdi sevincinden saatler durabilirdi o an
Güneşin doğuşuna ilk defa o an isyan etmiştim içimden doğmasın istemiştim bitecekti doğduğunda Ne güneşe söz geçirebildim ne de kalbime devam etti içimdekiler yanlış zamanda yanlış yerde doğru şeyleri hissetmiştim engel olamadım affet
Uyumuştuk birlikte belki korkuyorduk tedirgindik ama her şeye rağmen olmak istediğimiz yerdeydik yan yanaydık öylece yattık sadece sustuk ve hissederek uyuduk Gidişini hatırlıyorum tıpkı bir hayalet gibi görünmeden saklanarak korkarak ama mutlu
Hatırlar mısın? Bara gidişimiz vardı yine korkarak yine saklanarak yine tedirgin ama yine de mutluyduk

Kısa zamana çok şey sığdırmayı başarmıştık aylar geçti hiçbir şeyi unutmadık unutamadık ne birlikte olabildik ne de ayrı ne seninle yapabilirdim ne de sensiz

Hatırlar mısın? Gidişimi… öyle çok ağlamıştım ki odadan çıkarken bir şeyler kopmuştu sanki içimden arabaya bindiğimde ellerim soğuktu içim buz gibiydi sanki bir daha görememe korkusu vardı içimde Giderken bakamadım yüzüne ağlamaktan korktum beni öyle gör istemedim Araba hareket ettiğinde kalbimin atışlarını hatırlıyorum içimden çıkacak gibiydi sanki arkama dönüp baktığımda pencerelerin ardından gözlerini görebildim ama neye yarardı gitmiştim ve Temmuz masalı bitmişti gittiğim gün

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com