Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağlama, annem

Ağlama Annem

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ağlama Annem

Dün bir partiye gittim anne bana öğütlediklerin aklımdaydıiçki içme yavrum demiştinyalnızca soda içtim annedediğini yaptığım için içim gururla doluydu diğerlerine benzemedim ve içkili araba kullanmadımben doğru olanı yaptım annetıpkı senin dediğin gibişimdi parti sona eriyor anne ve herkes içkilibense sana dönerken sana tek parçe döneceğimden eminim
arabayı kullanmaya başladım anne tam yola çıkacaktım diğer araba beni görmedi anne bana eşyamışım gibi çarptı!!!arabadan çıkartılıp kaldırımda uzanmış yatarken yaralıpolisin'bu kız sarhoş' dediğini duydum anne bana çarpan sarhoşsa'onun hatasını ben mi ödeyeceğim'diyor anne??burada ölüyorum annehayatım bir balon gibi sönecek mi? etraf kan dolu anne benim kanımla hissediyorum birazdan öleceğim sana son bir şey söylemek istiyorum anneyemin ederim hiç içmedim!!içen ben değil onlardı anne!!galiba bana çarpanla aynı partideydik tek fark o sadece sarhoş bense ölüyorum annem

insanlar neden içer anne??şimdi keskin bir acı duyuyorum tıpki bıçak gibibana çarpan çocuk yürüyor görüyorum bu haksızlık!!ben burada yatıyor ve ölüyorum kardeşime söyle ağlamasın anne babama söyle cesur olsunmezarımın başına 'babasının kızı' diye yazmayı unutmasınbirileri ona içkili araba kullanmamasını söylemeli annenefesim tükeniyor annegittikçe halzsizleşiyorumne olur ağlama arkamdan

son bir sorum var anne elveda demeden önce suçlu ben olmadığım halde ölen neden benim??hani alkollü araba kullanmazsam bir şey olmazdı??

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com