Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duası, feat, kajmer, karabiber, proportions, sagopa, sözü, toolz, şarkı

Proportions Şarkı Sözü Sagopa Kajmer - Proportions (Karabiber Duası İi) Feat. Toolz

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Proportions Şarkı Sözü Sagopa Kajmer - Proportions (Karabiber Duası İi) Feat. Toolz

Proportions Şarkı Sözü Sagopa Kajmer - Proportions (Karabiber Duası II) feat Toolz

SAGOPA VERSE
Rap kolikler ordusuna katıl ve Bosporuz cehenneminde savaşa bir beyaz güvercin uçur,
uğurla kini ve nefreti, bir prof misali düşüne durdum, düşünce söze düşünce sanırım
hedefi buldum, çekilişsiz, kurasız hediyeyi sundum, al ve aç paketleri, içine sevgi
koydum, arada sıkışan nefretimde cabası her gülüşte hissederdim sinsilikle karışık onca
bakışın altına sıkışan armağandı içtenlik, saf ve berrak bir edaydı beklenti, farkına geç de
olsa vardım dinle!Artık sevgi cümleleri monoton, yoktu milim asaleti, yardım elini uzatın
duygularımı bunlar katletti, ver sadakati yanına bul ihaneti, peki ya nedeni bevirde bedeni
kimse suçlu değilde ne?, vefalı bekleyişler,zamana küstü tüm bu bekçiler, isyan etti
sevgiler, direnişte nefretim

KORO [Tools]
Proportions of my damn vision
Lay beyond your position
What lies behind this I soul fusion
Aint nothing but contemplation
By my unknowingness
I put an awful test on human ears that rest
Without a sign of interest!
Dumb,numb,fool! Called me! Howcome who really incredibly hated any type of curiosity

TOOLZ VERSE
Bein a part of the ordinary was found to be praise worthy bought after a virtue only had
been lacking your individuality It was only against the blindfaith to be original in mantality,
from cateschimist to the faschistThey all killed humanity Whoever found world was
round or who of freedom made a sound, questioned their authority what was imposed
beyond doubt I meaning the poet in me can be considered to be the all-seeing I namely
PROFIT of this century
Incomprehensible beats 'n flow my words 'n me captivated for most people by profane
insanity Your brains washed with vanity, for closed minds for novelty, underestimated
mighty power of the poetry

[ Sagopa-Karabiber Duası Nak]
Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası rap
Karahaber selası, kalpte hep biçare, dudaklarında
Senfonim çalarken hep duacım oldu Bass-drum
Koca hestiy aya bedenem

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com