Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cenneti, kajmer, sordum, sözüsagopa, yitirdiklerime, şarkı

Cenneti Sordum Yitirdiklerime Şarkı Sözü-Sagopa Kajmer Cenneti Sordum Yitirdiklerime

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cenneti Sordum Yitirdiklerime Şarkı Sözü-Sagopa Kajmer Cenneti Sordum Yitirdiklerime

Kontrol mikrofona yap yo mic ! Tepe takla hiphop taka Ben rocker sen rappa hoppaaaa Bonga, konga çeken adam olacak sapa, Yüksek dozda maldan ölene dua ettim onca Drugz alan kanka, yolun sonu danger ! Uç ya da besli pillizilli kafa, Biter batari eeeeeyyyy yeni bastan basa Uçurum yaklasti kafa tastan tasa Dayan ! Önce
uyan, halin duman bayaga Gram isi kilolarca tabut dikti, 13 sene önce, Beyaz çekti öldü necati, geçti onca sene yaslar dinmedi, Kana gözyasi karisti toprak aldi bedeni !

[Nakarat]

Olamadim kendine engel döngel geriye, Bosa çaba nafile yaptin Bilir misin ? Kaç zaman devir daim etti, Gözlerimin önünde canlar gitti, Cenneti sordum yitirdiklerime,
Cevap alamadim duyamadim onlari, Tek basina yürüdüm aklimda sorular, Neden niye dedim göçtü gitti ruhlar

Önündeki yola bak, yokustasin Yorulmus beden biçare çikmaya dermansiz uzun ince yollari Yuvarlanan taslar üzerine gelir, Düsmancasina hücum eder, Sense yoldan
çikarsin, varirsin bilmedigin dostlara hesapta, Dost çakal ! dini imani yok Uçurumdan asagiya bakan olmus korkmussan anlarsin, Ölümün soguk terini hissedersin ya hani Esigindeyken; yar olmaz sana yar dar huzur ar, Sana , ama var iki günlük dünyada onca zarar, Olsun gitsin dünya mali, arinmali, belkide pozitifte yok olmali, Kaybolmali, damarlarindan sadece kan akmali kan akmali

Olamadim kendine engel döngel geriye, Bosa çaba nafile yaptin Bilir misin ? Kaç zaman devir daim etti, Gözlerimin önünde canlar gitti, Cenneti sordum yitirdiklerime,
Cevap alamadim duyamadim onlari, Tek basina yürüdüm aklimda sorular, Neden niye dedim göçtü gitti ruhlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com