Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşersem, kajmer, sözleri, sözlerisagopa, yanarım, şarkı

Düşersem Yanarım Şarkı Sözleri-Sagopa Kajmer - Düşersem Yanarım Şarkı Sözleri

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yine o kirli drum-set lerimin içindeyim ve hayatının en güzel parçasıyım , kırıklarımın alçısıyım
Affım olsun hain darba , yediğim darbelerle sığındığım rabba365 gün 52 berbat hafta ağıtlarımla rafta
En büyük destekler çıkarsızlıktan ötürü laftaBen aklımı dile düşürdüm , kapalı kapıdan kafamı çıkarıp kafayı üşüttüm , yüzüne okkalı cümlelerle üfürdümHey yabancı ben zaten yıllardır içime dönüktüm !
Parlayan bir alev gibi görünürdüm ama sönüktümHayat bir bot ve bot çevresi dolu büyük beyaz köpekbalığı , ditekiler iştahla düşünür tepede duran azığı , rüyalarımın öldüğü yerde uyudum ve yine bot battı , ilk rıhtım ben battımAh tahtımvay bahtım
Dudaklarımın kanaya kadar yapmak istediğim işte bu "rap" benimle ol hep!ölmek üzere olan dünyada bir ölümlü yaşar mahlası "kaf-kef" dularım vesvası hannafı eder def

Nakarat

İncecik ip üzerine koca ayaklar bindi , nefsim içine sindi
Kirpiklerim titremekte korkularımdan , düşersem yanarım
O kadar içime sindim ki vinç getirse kalmaz başımyo ! gömün burda canlı nâşım
İç çekmekten , düşünmekten ağardı saçım , düşersem yanarım

Vicdan bir güneş gibi , parladıkça ısınır içinGeçen vakte bir zamanlar adını koyduk , niçin ?
Çünkü gelen gider , makbulüdür kısası ziyaretin , " bana müsade - sana rast gelsin "budur hikayemiz
Taktir buyur kış bulutların kadar doluyum rabbim , bir ağlasam dolar taşar , seller alır bahçem bağım
Yükseldikçe nefesi kesilir , yalnız kalır dev dağımAramadıkça düşman buldum , hasım solum sağım
Cehennemde soğuk bir gün , boğuk bir adam , donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murad
Bazılarına gül dikenicesine batar rahat , nefret edercesine yaşar hayat , buyur mezara yat!
Soğukluk içime hükmedince güneşim buz adasıŞem ile pervâne misâli sagonun aşkı
Sessizliktir içinden geçirdiklerimin sedâsı , duymakta olduğun engin sözler derin denizlerimin dalgası

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com