Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gizli, günlüğü, kitap, sue, townsend, yeniyetmenin, özeti, özetleri

Bir Yeniyetmenin Gizli Günlüğü - Sue Townsend, Kitap Özeti, Özetleri

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Yeniyetmenin Gizli Günlüğü - Sue Townsend, Kitap Özeti, Özetleri

İngiltere'de yayınlandığı dönemde satış rekorları kıran sonra da TV dizisine dönüştürülen bir gençlik kitabı
On dört yaşını tamamlamak üzere olan Adrian'ın eğlenceli ve renkli yaşamına bir pencere açarken pek çok yeniyetmenin karşısına çıkan sorun ve hüzünlerle boğuşan sıradan bir genci tanıtıyor bize: Kızlarla okuluyla annesi ve babasıyla en çok da çevresindeki özensiz sevgisiz dünyayla boğuşan bir genci Kendini genç bir entelektüel olarak gören Adrian defterine günlük izlenimlerini yazıyor Ailesindeki ve kendi bedenindeki değişikliklerle başa çıkmaya çalışan son derece benmerkezci Adrian her şeyi gören hemen her şey hakkında söyleyecek şeyleri olan bir genç Ona bunu yaptıran belki de büyümenin sancıları Mizah duygusu olan herkesin hoşlanacağı sıradışı bir kitap Bir Yeniyetmenin Gizli Günlüğü Adrian'ın gizlice tuttuğu hem komik hem dramatik olan günlük notları okurken bu yeniyetmeye sempati duymamak da acımamak da elde değil

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com