Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, roman, vardişadnan, ölümden, önce, şenel

Ölümden Önce Aşk Vardi-Ş.Adnan Şenel / Roman

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ölümden Önce Aşk Vardi-Ş.Adnan Şenel / Roman

Ölümden Önce Aşk Vardı
Roman / ŞAdnan Şenel

Çocukluk ve gençliklerinde uzaktan yaşadıkları aşklarını dile getirememiş; itiraf edememiş; birbirlerine sevdiklerini söyleyememiş iki sevgili… Yirmi yıl sonra onları bir araya getiren ölümcül hastalık… Ölümden önce yaşanan aşk…
Onların aşkına şahitlik eden, kızın çileli annesi; yıllar önce depremde ailesini kaybeden, bir zamanların ateisti yaşlı adam; kocasını seven ve fakat onun aşkına da saygı gösteren kadın…
Yanıbaşımızdan gelip geçiveren, farkında olmadığımız hayat…Ve hayata anlam katan acı… Ölüm ve kader gibi hayatın kaçınılmaz gerçeği ve parçası olan acı…
Bu romandaki olayların, yaşantıların, mekânların bir kısmı gerçek, bir kısmı hayalîdir Keza, kişiler de öyle… Kimbilir, bu kişilerden biri de sizsiniz… Sahi, sizin de sevip ama sevdiğinizi söyleyemediğiniz “ulaşılmaz” bir sevgiliniz oldu mu hiç?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com