Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Edebiyat / Dil Bilgisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
babalar, günü, hakkında, kompozisyon

Babalar Günü Hakkında Kompozisyon

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Babalar Günü Hakkında Kompozisyon

Babalar Günüyle İlgili Kompozisyon
Babalar Günü Konulu Kompozisyon Örneği

CANIM BABACIM
Babalar gününü kutluyor o mübarek elelrinden öpüyorumBiliyorumki sana özel bu günde seni mutlu edecek en büyük armağan seni daima seven ve sorumluluklarını yerine getiren bir oğulun olduğunu bilmen ve buna inanmandır

Sevgili babacım sen ailemimizin en büyüğü ve evimizin direğisinFedakarca çalışıp emek vererek evimizin ihtiyaçlarını karşılamak için uğraşıp durursunBenim okuyup iyi bir insan olmama için maddi manevi hiçbir desteğini esirgemeden yemez yedirir giymez giydirirsin

Babacım bana inanıp güvenmeni ve birgün benimde sana hayırlı bir evlat olarak yapmam gereekn herşeyi yapacağımı zaten biliyorsunAilemizin mutluluğu ve yuvamızın sıcaklığını yaşadığım ve öğrendiğim tüm güzellikleri senin bizim için veriğin emeklere borçlu olduğumu biliyorumSorumluluğunu bilen iyi bir babanın oğlu olduğum için çok şanslıyım bana verdiğin emekleri boşa çıkarmayarak aileme ve vatanıma faydalı bir insan olcağım

Canım babam Allahtan sana sağlık mutluluk ve uzun ömür vermesi için dua ediyoruymUnutma ki birgün yaşlandığında senin elin ayağın herşeyin ben olan bir evlat olacağımTıpkı ben küçücükken senin bana olduğun gibiSeni çok seviyorum babalar gününü yıllarca aile huzurumuz ile sağlık içinde kutlamayı diliyor saygıyla ellerinden öpüyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com