Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Kadın Sağlığı

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kadınlar, söylenmiş, sözler, üzerine

Kadınlar Üzerine Söylenmiş Sözler

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kadınlar Üzerine Söylenmiş Sözler

Kadınlar üzerine söylenmiş sözler

kadınlar üzerine sözler

Seks ve kadınlar üzerine sözler

* Kadınların seks istediklerinde takındıkları “o ifade”yi bilir misiniz ?

Ben de bilmem? Steve Martin

* Seks yapmak biriç oynamak gibidir İyi bir eşiniz yoksa, iyi bir eliniz olmalıdır Woody Allen

* Cinsel uyarılmayı arttıran bir çok mekanik gereç var, özellikle kadınlar için Bunların içinde başı çeken Mercedes-Benz 380SL Lynn Lavner

* 90′ında seks bir halat parçası ile bilardo oynamak gibidir Camille Paglia

* Seks yeniden doğmak için 9 nedenden biridir Öteki sekizi önemsizdir George Burns

* Kadınlar yalandan orgazm olabilirler Ancak erkekler bütün bir ilişkiyi yalandan yaşayabilirler Sharon Stone

* Hocaaa beyazların sporudur Basketball zencilerin sporudur Golf ise zenci p…nk kılığına girmiş beyazların sporudur Tiğer Woods

* Annem hiçbir zaman bana ‘o…u çocuğu’ demesinin anlamını düşünmedi Jack Nicholson

* Clinton yalan söylemiştir Erkek nereye park ettiğini veya nerde yaşadığını unutabilir ama ne kadar kötü olursa olsun oral seksi asla unutmaz” Barbara Bush (Eski ABD First Lady’sı)

* A, evet, boşanmak; yani eski latince anlamıyla bir adamın cüzdanının içinden organlarını kopartmak… Robin Williams

* Kadınlar seks için bir neden ararlar, erkekler ise bir yer Billy Crystal

* Bir ankete göre kadınlar erkeklerin önünde soyunurken, başka kadınların önünde soyunmaktan daha çok rahat ediyorlarmıs Diyorlarmış ki kadınlar yargılıyorlar, oysa erkekler minnet duyuyorlar? Robert De Niro

* Yeni bir tıbbi sorun varmış Doktorlar erkeklerin lateks kondomlardan alerjik durumlarla karşılaştıklarını bildiriyorlarmıs Bunların ciddi şişmelere neden olduğunu söylüyorlarmıs E, sorun ne ki? Dustin Hoffman

* Erkek dergilerinde çok az tavsiye bulunur, çunki erkekler şöyle düşünürler; ben ne yaptığımı biliyorum, sen bana çıplak resimleri göster yeter Jerry Seinfeld

* Tekrar evlenmek yerine sevmediğim bir kadın bulup ona bir ev hediye edeceğim Rod Stewart

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com