Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akif, alakurtun, hobileri, mehmet, nelerdir

Mehmet Akif Alakurtun Hobileri Nelerdir?

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mehmet Akif Alakurtun Hobileri Nelerdir?

Mehmet Akif Alakurt Hobileri nedir

Mehmet Akif Alakurt Hobileri nelerdir

Mehmet Akif Alakurt'un seçimleri

Mehmet Akif Alakurt röportaj

Mehmet Akif Alakurt Hobileri

KİTAP: Psikoloji kitapları ilgimi çekiyor şu sıralar “Yaratıcı Beyin” adlı kitabı okuyorum

PARFÜM: Çok ağır bir parfüm olmadığı için Armani Code’u kullanmayı tercih ediyorum

FİLM: “Scarface”i birçok kez seyrettim Keşke onun gibi kendine özgü bir projede yer alabilsem

İstanbul’a yeni döndünüz Tatil yapmak için nerelerdeydiniz?

- İtalya’daydım Üç gün Roma’da kaldık Sonra da araba kiralayıp Floransa’ya geçtik

Tatil için Avrupa’yı tercih etmenizin nedeni neydi?

- Avrupa’nın dokusunu seviyorum Sokaklarını, enerjisini

İtalya’da alışveriş yapma imkanınız oldu mu?

- Evet, oldu Yeni bir marka keşfettim Hava kuvvetlerini temsil eden bir marka Oradan gömlek, birkaç tişört ve pantolon aldım Aslında ben Timberland hastasıyım Oradaki mağazasına uğradım Tişört ve birkaç gömlek aldım

Başka hangi markaları tercih ediyorsunuz?

- Nike Nike’ın bana verdiği o performans hissini seviyorum

Giyim stiliniz günlük hayatta nasıldır?

- Yazın genelde diz altına kadar olan şortlar giyiyorum Spor ayakkabı ve tişört tercih ediyorum Bir de jean pantolon ve gömleği beraber giymeyi Onun dışında önemli davete gitmiyorsam, günlük olarak takım elbise kesinlikle giymem Çünkü hareketimi kısıtlıyor Takım elbiseyi üzerinde taşımak bence bir sanat Onu giyip elinde tespihle dolaşan insanları çok yadırgıyorum O kıyafetin bir saygınlığı var

Aksesuvar konusunda tercihleriniz neler?

- Saat ve kolye benim için önemli Yüzükte kullanıyorum Boyunda zincir seviyorum Ayrıca şapka da çok kullanıyorum

Akşam dışarı çıkarken nasıl bir kombinasyonu tercih ediyorsunuz?

- O andaki ruh halime göre değişiyor

Peki genel olarak gece hayatını seviyor musunuz?

- Hayır ıstanbul’da gece hayatını doğal bulmuyorum Anlamsız geliyor

Hayattaki en büyük lüksünüz nedir?

- Arabalar

Çocukluğunuzu 80’li yıllarda geçirdiniz Tek kanallı dönemde neler seyretmek hoşunuza giderdi?

- “Şirinler”ve “Red Kit”i izlerdimAyrıca hâlâ çizgi film seyrediyorum

Hangilerini mesela?

- “Simpsonlar” ve “Sünger Bob” Çocukluk bence insanı canlı tutan bir şey

netten alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com