Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
itiraflar, kadınca

Kadınca İtiraflar..

Eski 03-01-2007   #1
puslu

Kadınca İtiraflar..

Her kadının gönlünden geçen dilekler vardır Keşke dedikleri bir sürü şey İşte onlardan birkaçı

1 Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider

2 "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır"
deriz Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır

3 Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız

4 İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız

5 Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız Bu da genellikle eski sevgilimizdir

6 "Çok sarhoştum, birşey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır Tabi bununla demek istediğimiz "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum"

7 Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz

8 Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır

9 Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız

10 Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz

11 Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz

12 En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız

13 Özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceğimiz zaman kullanırız

14 En yakın kız arkadaşımızı sevgilimizden deliler gibi kıskandığımız için onlar hakkında sevgilimize dedikodu yaparız

15 "İlk duygusal ilişkim sensin" diyen her erkeğe inanmayız ama inanmak isteriz

16 Konu aşk olunca intikam almayı çok severiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-01-2007   #2
Ergenekon

Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz

Bu itiraf değil ki Külliyen yalan Güzel olmuş, teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-01-2007   #3
Şengül Şirin

biz kadınların aşırı derecede çalışmaktan kendine baktığımı var erkekler ne yapıyorkibide erken kalkıp saç baş düzelteceğiz kadınlar her zaman güzeldir hele birde anne ise
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-03-2007   #4
tatia27

biz kadınların aşırı derecede çalışmaktan kendine baktığımı var erkekler ne yapıyorkibide erken kalkıp saç baş düzelteceğiz kadınlar her zaman güzeldir hele birde anne ise

işte cvp :)hakkaten siz ne yapıyonuz ki bide uykumuzdan olup saç baş düzeltelim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com