Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
e2200, intelden, pentium

İntel'den Pentium E2200

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İntel'den Pentium E2200

cak ayında 45nm üretim teknolojisine sahip çift ve dört çekirdekli Penryn işlemcilerini anons etmeye hazırlanan Intel, 65nm üretim teknolojisine sahip ürün gamına yönelik olarak ta çalışmalarına ara vermiş değil Firmanın bu konudaki son adımı Pentium E2200 oluyor 65nm üretim teknolojisine sahip M0 revizyon Allendale çekirdeğine sahip olan Dual Core formundaki Pentium E2200, 1MB seviye 2 belleğe, 800MHz FSB hızına ve 22GHz'lik frekans değerine sahip Ciddi şekilde overclock potansiyeline sahip olduğu söylenen Pentium E2200'ün etiket fiyatı ise 84$ olarak belirlenmiş durumda Tabi Ocak ayında yapılması muhtemel yeni fiyat düzenlemesi ile birlikte Pentium E2200'ün fiyatının Pentium E2180 düzeyine yani 74$ seviyesine çekilmesi de gündemde

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com