Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Tarih / Coğrafya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
drents, müzesi

Drents Müzesi

Eski 07-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Drents Müzesi

Drents Müzesi Mimarı - Drents Müzesi Resimleri - Dünya Mirasları - Hakkında - Drents Müzesi Özellikleri - Tarihi Yapılar - Tarihi Anıtlar

Drents Müzesi

Hollanda Assen'de 150 yıllık bir müzedir 28 Kasım 1854'te Drenthe İdaresi tarafından "Drents Antikaları Bölge Müzesi" adıyla kurulmuştur Müze, ilk yıllarında sadece bir raf dolduracak kadar obje içermekte olmasına rağmen, bugün 85000 obje içermektedir ve müze toplamda 5000m² yer kaplamaktadır Her yıl 80000-100000 arası ziyaretçi tarafından gezilen müze 1999'da bağımsız bir müze oldu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com