Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorumide bulantim var ve reflu basladi

Soru:"Mide Bulantim Var Ve Reflu Basladi"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Mide Bulantim Var Ve Reflu Basladi"

hocam iyi akşamlar 20 yaşındayım bayanım 1 haftadır soğuk algınlığı belirtileri yaşıyorum dr um akut tonsilit tanısınıda koydu yalnız benim 1 haftadır özellikle ayaklarım üşüdüğünde mide bulantım var reflü de başladı bu basit bir soğuk algınlığı mı beni çok rahatsız ediyor ilginiz için teşekkür ediyorum
DoçDr M Akif BUYUKBESE

04 23:38:57

Soguk alginliklari gastrite veya mevcut gastritin alevlenmesine yol acar Dolayisi ile ust solunum yolu enfeksiyonlarinda mide bulantisina rastalanabiliyor Ciddi kusmalar olursa ek arastirmalar yapilir ve vucuttan kaybedilen sivi serumla yerine konur Bazen hepatitler boyle baslar nadirdirO vakit idrar rengi koyulasabilir Ates ve genel durum takibi yararli olacaktir Azar azar ancak sik sik sivi almaya bakin Icilenler icerde kalmiyorsa hekiminize yeniden muracat edin Sivi almak hizli atlatmaya yardimci olabilirGecmis olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com