Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruparmağım şişdi ve

Soru:"Parmağım Şişdi Ve"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Parmağım Şişdi Ve"

Merhaba
ben 23 yaşında Bayanım
geçen yıl sağ elimin parmaklarında şişme oluşdu ama doktora gidemedim bu yılda tekrar sağ elimde orta parmağım şişdi ve 3 gündür şiş halde Dün ortapedi doktoruna gittim tahlil yaptı
Test sonuçları :
RF 12 mg/L 0-8
CRP 0,2 mg/L 0-6
Sedimentasyon 23 mm 0-20

romatizma başlangıcı dedi(her ay iğne olacakmışım) ama nekadar başlangıcında merak ediyorum Maalesef çok bilgi alamadım Sizler açıklayıcı bir bilgi verirseniz çok sevinirim
birde verdiği iğne Deposilin bugün sağlık ocağına gittim vurdurmak için ama biz vuramayız şok geçirebilirsiniz dedi Nasıl oluyor bu ?zaten iğneden korkan biriyimdir
Şİmdiden Teşekkür Ederim
ProfDr Yaman Sarpel

19 15:56:51

Romatizmal hastalıkların farklı tipleri var Ayırıcı tanıyı iyi yapmak ve gözlemek lazım Dahiliye-Romatoloji bilim dalı bu konu ile ilgileniyor İlk önce muayene olun daha sonra gerekirse iğneyi yaptırın *****ilin allerjisi 75 milyonda bir görülüyor Her hangi bir merkezde yapılabilirGeçmiş olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com