Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorugöğüs kafesimde ağrı

Soru:"Göğüs Kafesimde Ağrı"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Göğüs Kafesimde Ağrı"

sayın vural bey öncelikle bu imkanı bize tanıdığınız için sizlere sonsuz teşekkürler ediyorum
şikayetim şöyle ;
Göğüs kafesimde özellikle sol göğüs,sol koltukaltı,sol göğüs memesi üzerinde bir ağrı hissediyorumbu beni rahatsız etmiyor fakat huzursuz ediyorkonuyu dahiliye uzmanı danıştımkalp grafiği ve akciger filmi çektirdim sonuçlar temiz çıktıiş yeri hekimi ise bunu kas ağrısı olabileceğini söylediağrı olan bölgeyi kas gevşetici kremle(bengay) oyaladığımda ağrı bir nebze azalıyor fakat zaman zaman tekrar nüksediyorağrı olan bölgeyi oyaladığımda kabukgalarımın arasında ve üzerininde ağrı yoğunlaşıyordaha önceleri kalpden olabileceğini düşünmüştüm fakat EKG sonuçlarında herhangi bir kötü netice çıkmadıacaba konu hakkında bana yardımcı olabilirmisinizyardımlarını bekliyor çalışmalarınızdaki başarılarınızın devamı diliyorum
en derin saygılarımla
Serdar
ProfDr Vural KAVUNCU

02 01:41:19

Göğüs bölgesindeki ağrılarda doğal olarak ilk akla gelen kalp kökenli ağrılar oluyor Sizinki çok benzemese de sadece EKG ile kalp sorunları açısından temize çıkılmaz Eforlu EKG daha doğru olur Kas ağrısı nadiren bu kadar uzun sürer Ancak endişeli ve evhamlı bir kişilikyapısı var ise bu yakınmalar ona da bağlı olabilir Bu durumda endişe giderici ve sakinleştirici bazı ilaçlar ile rahatlama olabilir Doktorunuz ile bu durumu tartışabilirsinizProf Dr Vural Kavuncuwwwvuralkavuncucomk

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com