Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruçarpıntı ve ferritin iliskisi var mi

Soru:"Çarpıntı Ve Ferritin İliskisi Var Mi?"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Çarpıntı Ve Ferritin İliskisi Var Mi?"

merhaba hocam 21 yaşında bayanım çarpıntı şikayetiyle doktara gitmiştim hiçbişey yokken normal otururken birden kalbim çok hızlı atıyo 10-15 dk sürüyo ve beni çok halsiz bırakıyonabız 120ye kadar çıkıyo tansiyonum düşüyo bazende çıkıyo ekg yapıldı sadece bişey çıkmadı kan tahlili sonucunda

ferritin 2,8
folik asit 4,74
b12 452,4

hgb 11,1
mch 23,8
mchc 33,3
mcv 71,4
sonuçları henüz göstermedim Bu sonuçlarda herhangi bir sorun var mı?
Saygılar
DoçDr M Akif BUYUKBESE

30 00:01:51

Sizde asikar demir eksikligi var Nedeni de arastirilmali kadin dogum degerlendirmesi iyi olur Dogru beslenmelisiniz Sigara *****den uzak ve cay ve kahve az olmali Buyuk abdestte gizli kan testi yapilirsa yararli olur ayrica Sebze ve meyve tuketin bol olarak Carpinti esnasinda EKG cektirin Ayrica o esnada sekere baktirin Sekeriniz dusuyor olabilir Bir kez de tiroid hormon testi yapilmali Bizim yazdiklarimizla yetinmeyin Hekiminize mutlaka sonuclari gosterinIyi gunler

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com