Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruacl

Soru:"Acl"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Acl"

sevgili hocam 2005 yılında kocaeli ünvprofdr sefa müezzinoğlu hocama ameliyat oldum bir iş kazası sonucu sol dizimde ön çapraz bağlarım koptu menüsküslerim yırtıldı kıkırdaklar kırıldı hocam menisküslerive kıkrdakları almak zorunda kaldı ön çapraz bağlarıma ise yama yaptı ve 2 adet vida taktı 10 ay boyunca fizik gördüm ve şuy an sağ dizim nasıl iyise sol dizimde öyle bir sorunum yokbenim sorum ise benim bu vidaları çıkarmam gerekiyormu etrafımdan o vidalar zamanla senin kanına zehirli madde karıştırır ve zehirler diyolar başka hastalıklara yol açar diyolar ve ben çok korktum bu vidaları çıkarttırmam gerekiyormubiraz uzun oldu kusura bakmayın teşekkürler
YardDoçDr Levent Altinel

271223:13:13

Sefa hocanin eline saglik Konulan vidalar vucut icin allerji yapmayacak ve paslanma olmayacak malzemelerde imal ediliyor Herhangibir rahatsizlik vermedigi surece hicbir zaman cikarma yoluna gitmiyoruz Duyduklariniza inanmayin gecmis olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com