Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorutimpanoplasti tip 3

Soru:"Timpanoplasti Tip 3"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Timpanoplasti Tip 3"

Merhaba hocam ben 30 yasindayim iki sene önce burun tikanikligi yüzünden ameliyat oldum iki sene önce Doktor bey sol kulak zarimin ice dogru cökük oldugunu söylemisdi ve 6 ay sonrada kulak ameliyati olman lazim demisti aradan 1,5 sene gecti sol kulak zarimda delik meydana geldi ama kulak akintisi veya koku yoktusonunda doktorum tavsiyesi ile 11 günü timpanoplasti ameliyati oldumameliyat eden doktor beyin anlattigi orta kulakta iltihab olmasi ve kolesteatom orta kemikcikler eritmesi hasar sonucu implantat Bell Partial Düsseldorf Titanium taktilar Timpanoplasti typ 3 Ameliyatim iyi gecti agrim olmadi benim sorum 11 ameliyat oldum hic agrim yoktu 30 sonra Doktor kulak tampon cikartip Temizledi sonra sol tarafim asiri derecede agrimaya basladi geceleri daha cok agriyor Kana benziyen koyu sekilde kulak akintisi oluyor ve tekrar icinde kuruyor Bügün 05 doktora gittim Pansuman yapti icini temizledi ve tekrar kulak icine yagli sargi bezi koydu 2 gün sonra gene pansuman temizlik yapacak sorum ameliyattan 26 gün sonra asiri agrilar cekmem normalli >Cevaplarsaniz cok Tesekkür ederim
DoçDr Mehmet GÜNDÜZ

11 1648

ameliyat bulgularini gormeden birsey soylemek zor ameliyattan sonra enfeksiyon olma ihtimali var hekiminize sorununuzu anlatmalisiniz gecmis olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com