Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anne, baba, bekliyorumbenim, dökülüyorhem, hemde, irsi, konuda, lütfen, olarak, saçlarım, yardımınız

Lütfen Bu Konuda Yardımınız Bekliyorum.Benim Saçlarım İrsi Olarak Dökülüyor.Hem Anne Hemde Baba T...

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lütfen Bu Konuda Yardımınız Bekliyorum.Benim Saçlarım İrsi Olarak Dökülüyor.Hem Anne Hemde Baba T...

lütfen bu konuda yardımınız bekliyorumbenim saçlarım ırsi olarak dökülüyorhem anne hemde baba tarafım kelsaçlarım genelde sonbahar basları bariz şekilde hızlanarak daha da çok dökülüyorırsi saç dökülmesi için bir ilaç veye tedavi yöntemi yok mudaha önce rogaine kullandımama etkisi bittikten sonra azaldı
bioxcinde kullandım daha da fazla döktü saçları
2709 / erdinc hakverdi

CEVAP:
Saç mezoterapisi ya da ETG yöntemini deniyebilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com