Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gücü, sevgi, sevginin, tedavisi

Sevginin Gücü, Sevgi Tedavisi

Eski 07-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevginin Gücü, Sevgi Tedavisi

Icimin derinliklerinde, varligimin merkezinde tukenmez bir sevgi kaynagi var Artik bu sevginin yuzeye cikmasina izin veriyorumO yuregimi, bedenimi, zihnimi, bilincimi, tum varligimi dolduruyor, benden cikarak her yone yayiliyor ve cogalmis olarak bana geri donuyorNe kadar cok sevgi verirsem, o kadar cok verebilecek bolluga kavusuyorum,
cunku; sonsuz bir kaynaga sahibimSevgiyi yasamak ve vermek benim KENDIMI IYI HISSETMEMİ sagliyor,
o benim icsel mutlulugumun bir ifadesidir

KENDIMI SEVIYORUM; bundan dolayi da bedenime sevgiyle bakiyorum Onu yararli yiyecek ve iceceklerle besliyorum, onu sevgiyle giydirip Kuşatıyorum ve bedenim de bana fiskiran canilikta bir saglik ve enerjiyle, sevgiyle karsilik veriyor

KENDIMI SEVIYORUM; bu yüzden, yapmaktan gercekten zevk aldigim, yaratici yeteneklerimi kullanabildigim, sevdigim ve beni seven insanlarla birlikte calistigim, insanlar icin yararli bir seyler yapabildigim ve karsiliginda iyi bir gelir elde ettigim bir iste calisiyorum

KENDIMI SEVIYORUM; bunun icin de insanlara karsi sevecen davraniyor ve onlar hakkinda da oyle dusunuyorum; cunku verdiklerimin cogalarak bana geri doneceklerini biliyorumHayatima sadece sevecen insanlari cekiyorum, cunku onlar benim varligimin aynasidirlar

KENDIMI SEVIYORUM; bu yuzden de gecmisi ve tum gecmis deneyimleri bagisliyor ve onlari geride birakiyorum;
ARTIK OZGURUM

KENDIMI SEVIYORUM; bundan dolayi da butunuyle SIMDI' de yasiyorum
Gelecegimin parlak, mutlu ve guvenli oldugunu bilerek her an' ı iyi yasiyorum; cunku ben evrenin sevgili cocuguyum ve evren simdi ve sonsuza dek bana sevgiyle bakacak, beni koruyacaktir

SIZI SEVIYORUM

Louise Hay
Pozitif Gucun Buyusu kitabindan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com