Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
için, istediğiniz, saatte, uyanmak

İstediğiniz Saatte Uyanmak İçin

Eski 07-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İstediğiniz Saatte Uyanmak İçin

İstediğiniz saatte uyanmak için Aşağıdaki ayetleri aynen yazıldığı gibi okuyun (Kehf suresinin son ayetleridir)

Bismillahhirrahmanirrahim

İnnellezine aamenu ve amilüssaliheeti Kenet lehüm cennetül firdevsi nuzulen

Halidine fiyhe le yebğune anhe hivelen

Kul lev kenel bahru mideden likelimeti rabbi lenefidel bahru kable enten fede kelimeetu rabbi velev ci'ne bimislihi mededen

Kul inneme ene beşarun mislukum yuhaaa ileyye enneme ilehukum ilehun vahidun femen keene yercu likaaae rabbihi fel ya'mel amelen saalihen vela yüşrik bi ibadeti rabbihi aheden

SadakAllahulAzim

İsteyen Kuran-ı Kerimden aşağıdaki gibi de okuyabilir

SadakAllahulAzim dedikten sonra elleriniz kaldırıp böyle dua edin Ey bu ayetlerin Hadimleri beni şu şu saatte uyandırınBi hurmeti taha ve yasin vel hamdullillahi rabbil alemin el Fatiha deyip yatın

Samimi söylüyorum en az yüz kere denedim ve kalktımDeneyen arkadaşlarımda var

Allaha emanet olun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com