Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allah, için, olur, rızası, yardm

Ne Olur Yardm Allah Rızası İçin

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

slm kardeşlarim arkadaşlarımBen bugün bi medyuma gittimKonu ise sevgilimden ayrılmaydıİnanın 5 aydır günüm zehirBakım felan yaptı %80 sana gelme ihtimali var dediler sizce düzmecemi gerçekmi hayatımda ilk defa böyle bişey yaptırıcam ne olur kardeşlerim yardım edin yada giden sevgiliyi getirmek için ne yapmalıyım inanın intahar derecesine gelicem eğer bu iş olmazsa herşeyi deniyorum ama son şansım medyum bi adamyada onu bana getirecek dua yokmu sizce inanmalımıyımbana bakımdan sonra bakır bişey dediler onu verceklermişneyin nesidirne olur ilim sahibi arkadaşlarım bana bi yardım elidularımı eksik etmemallah rızası için
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

cansmake Nickli Üyeden Alıntı

slm kardeşlarim arkadaşlarımBen bugün bi medyuma gittimKonu ise sevgilimden ayrılmaydıİnanın 5 aydır günüm zehirBakım felan yaptı %80 sana gelme ihtimali var dediler sizce düzmecemi gerçekmi hayatımda ilk defa böyle bişey yaptırıcam ne olur kardeşlerim yardım edin yada giden sevgiliyi getirmek için ne yapmalıyım inanın intahar derecesine gelicem eğer bu iş olmazsa herşeyi deniyorum ama son şansım medyum bi adamyada onu bana getirecek dua yokmu sizce inanmalımıyımbana bakımdan sonra bakır bişey dediler onu verceklermişneyin nesidirne olur ilim sahibi arkadaşlarım bana bi yardım elidularımı eksik etmemallah rızası için

ödemenin tümünü başdan yapma derim ben! ikincisi ise ya kadir ya Allah duası ile bir çok kişi istediğine kavuşdu, kimi aramış mişi dönmüş bu işlere girmeden onu dene bence %80 dediğinde zaten olay bitmiş yani o medyum dönüp dönmeyeceğini bilemiyor mu ama paranın %100 alır kaptırma paranıda ümidinide

Allah yardımcın olsun
--------------------

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

durumunu çok iyi anlıyorum öncelikle allah yardım etsin diyorum aynı durumdan basım ağrio ama tek fark bizdede bitmek üzere bende haldır haldır falcı ariom günah olduğunu bile bile ama hiç biri çare değil olsada sana büyü ile geldiğini bilcen buda çok acı allaha dua et yabelkide gelmesi hayırsızdır düşünseneama tabi şimdi nedense anlamazsın canın yanıyor ya ne istiyosan onu yap kimseye bakma biz nedesek gene bildiğini yapıcaksın umarım senin için iyisi olur işte sevmekten oluyor bunlar yoksa giden adamın arkasından ağlanmaz değmez ama gelde kalbine anlat
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com