Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
edecek, yardım

Yardım Edecek Birisi Var Mı?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yardım Edecek Birisi Var Mı?

Ben korkuyorum ya Görmüyorum birşey Allahıma şükür ama o an sanki biliyorum orda olduklarını ve uykuda gelen titremeler var korkunç baş ağrıları var beynimin patlamasını dileyecek kadar korkunç ağrılar tek bir tarafa yönelen Aşırı uyuyorum bu sıralar çok çok çok ve gece uyuyamıyorum sabah ezanına kadar Birşeyin musallat olduğunu düşünmüyorum ben ama sadece korkum var o içimdeki vesvese gitsin istiyorum Kesşnlikle birşeyin musallat olduğunu düşünmüyorum ama

Ben her gece ayetel kürsi okurum defalarca hem de Öyle çok severim ki ayetel kürsi yi bazen elham okumak için ağzımı açtığımda farkında olmadan ayetel kürsi okuduğumu farkederim çoğu kez Gece bir kere okusam yatmadan yetiyordu güvende hissedip uyuyordum ama şimdi huzur bulmam iin defalarca defalarca defalarca okumam gerekiyor ama yine de sanki saydammış gibi geliyor okuduğum dua hayır kesinlikle şüphede değilim ben Rabbime güvenerek yatarım Demek istediğim bu duaları her gece okuyunca gelmez olayı olmuyor 18 yaşındayım ve neredeyse 10 senedir her gece okuyorum bu daları sürekli Ama artık etkisi azaldı Gece titremeler geliyor Korkmuyorum mesela ama hareket edemiyorum titrediğimi biliyorum Sonra yatakta havadaymışım gibi geliyor korkum istemeden yataktan başka bi yere gitmek oluyor gözlerimi bile açamıyorum çünkü ama bi an parmağımı bile hareket ettirebilsem geçiyor Ve sürekli okuyorum ben hiç düşmez dilimden Dün gece namazımı kıldım tövbemi ettim salavatımı çektim zikirimi çektim ama çok değildi öyle Dualarımı okudum abdestli yattım ve uyuyana kadar allahı zikrettim ve bunu o an içimden geldiği için yaptım korkmamak için değil ve tek yatıyordum ama gece korkunç baş ağrısıyla titreyerek uyandım Uyandığımda bilinçsizce dua ediyordum yani kendime geldiğimde ihlas suresini okuduğumu farkettim defalarca peşinden ayetel kürsiyi falan okuyormuşum Tek kalıyordum odada Ama gitmedi bir süre sonra kesildi Güvencim tam benim Rabbime neden işe yaramadı demiyorum bu zamana kadar beni herşeyden korudu o dualar ama bu sıralar birşeyleri yanlış yapıyor olmalıyım diye düşünüyorum ama ibadetimi ediyorum edebildiğimce ve bu aralar daha dikkat ediyorum yasaklarından kaçınmaya Nasıl kurtulabilrim bu titremeden ve korkudan? titreme sürekli değil arada geliyor Bu ara farkettiğim bir şey sürekli uyuyorum Sabah ezanına kadar uaynık kalıyorum sona yatıyorum, halsizim ve uyumak için saçma sapan şeyler düşünmem gerekiyor

Önceden gece yasin okurdum ama okumayı sevdiğim için bir kere yetmezdi mesela her gece okurdum mealini okurdum arapça bilmeidğimden okunuşunu da okurdum Titremeler olurdu arada ama korku olmazdı Şimdi vesvese var tek başıma duramıyorum bile odamda Bu konuda bilgili birisi yardım edebilir mi? Beni korkutmadan bir yol gösterebilir mi? Yani buraya açılan konulara baktım vay şöyle vay böyle diye korkutmadan, bana bu konuda etkili bir dua söyleyebilecek olan var mı?

Şimdiden çok teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com