Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güvenszlik, için, kendime, korku, yapabilirim

Korku Ve Kendime Güvenszlik İçin Ne Yapabilirim?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

ben bu yıl universiteyi kazandımyolda giden araclardan dısarı cıkmaktan cok korkuyorumbelli bir sebebi yok ama cok korkuyorumgecen hafta ailemin yanına gittimbabam biraz hastahastaneye gitmek zor oluyorarabamız varehliyet al gotur getir bizi diyorama ben oyle korkuyorum kibunu yhapmamın imkanı yokkalbim fırlayacak gibi atıyorkendime guvenımse hiç yokhiç olmadı zatenacaba benim için hangi duayı okumak iyi gelir?bana medeni cesaret kazandıracak acizlik hissinden kurtaracak bir dua var mı?bilen arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-17-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

canım sanırım sosyal fobiye eslık eden bır panık atagın var
her ne ıse kesınlıkle cozulur
yapacagın tek sey, ezanlarda el acıp dua etmek en basıtınden
ve eger alabılırsen sarı kantaron tableti al ve ic
gunde 900 mg bitkisel bir haptır cesaret verir ve sosyal fobi ile panik atagı yenmede etkilidir
yine kendine güven mp3leri telkinleri dinle
nette ararsan bulursun, bulamazsan bana yaz sana lınk atarım
hacet namazı kıl, ve dua et ınankı hersey degısecek
dısarıda korkucak hıcbırsey yok
bızler nasıl yasıyorsak sen de oyle yasayabılırsın
sor kendine; herkes gibi olsaydım güvenle dısarıda dolasabılseydım, kendıme guvenseydım korkmasaydım nasıl olurdu?
nasıl oluduyu düsün, dualarını et ve sonucu gör
allah yardımcın olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com