Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allahım, napıyorum

Allahım Ben Napıyorum?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Allahım Ben Napıyorum?

15 gündür hergün bu siteden ve diğer bildiğim bütün duaları okumaya çalıştım hergünsevdiğimin resmini eline aldım üstüne okudum beni arasın diye amacım sadece yüzyüze gelip konuşmak niyetini öğrenmektidevam edip etmeyeceğini bu ilişkiyeçünkü pat diye sebepsiz yere telime cvp vermemeye başlamıştı bir aydır hiç görüşmedikdualara sarıldımacaba diyorum yanlış bişeylermi yapıyoruz burdaki uygulamalar içersinde?kimisi büyü tılsım kimisi dua ne 11 adım kaldı ne 21 adım ne resme okuma ne Ya şedidel batşi duası ki bunlar en tesirliymiş ve bunlar belkide tılsım büyü ve biz bunları okuyarak belkide karşı tarafı kendimizden soğutuyoruz,bazı forumlarda bu tür uygulamaları yapan arkadaşların yazdığına göre,ne aramış ne sormuş,dahası duayı okuyan daha çok arama isteği duymuşbende az önce dayanamayıp aradım açmadı telinisizce ne düşünmeliyim?insan sinir oluyor,bu kadar dua ediyorum(mesela dün içimden geldi dün öğlen başladım okumaya,gece 1 buçuğa kadar ne kadar dua varsa burda yazılan hepsini okudum) yanlışmı yapıyorum arkadaşlar bir bilen yokmu bana özelden mesaj atabilir çıldıracağım yadünya dualar üstüne kurulu Allah bi şekilde bu duaların karşılığını verir diye imanla okudum içimden gelerek hergün bugün arayacak diye okudum üstüne dayanamayıp ben aradım ve cebini açmadı bu nasıl iş anlamadım Ayrıca sadece sevgilim için değil işsizim iş arıyorum,iş bulmak içinde okuyorum bu arada2 tane firmayla görüştüm ikiside olumlu geçti biz size dönücez dediler aybaşında yani bugün işe başlatacaklardı,görüştüğüm müdürü aradım telini meşgule düşürdü,hadi sevgilim hayırlı değil diyelim,iş rızık konularına ne demeli?zaten hayatta hep herşeyi zor elde eden biriyim akrep burcuyum bilenler bilir,nasibimiz kıttır,hep tuttuğumuz dal elimizde kalır,hep çaba sarfederek yaşarız hem iş hayatında hem özel hayattaOlumsuz düşünmem çoğu zaman maçı idare ederim moralimi yüksek tutmaya çalışırım,ama bu ara hem iş hhem aşk yönünden sıkıntı içindeyim ve zaman zaman herkese olur ya çıldırma noktasına geldimbenim napmam gerek,nolur bana yardımcı olun Size bişey daha anlatayımmı?kendimi hastalıklı gibi hissediyorum nedenmi?2000 yılında üniversitede okurken hayatımda ilk defa cami hocasına kitap açtırmaya gittimbana dediki sen çok iş değiştiriyorsun ve değiştirmeye devam edeceksin dedi,10 yıldır çalışmadığım sektör kalmadı satış alanında,her konuda bilgi sahibiyim yaşım 32 bu arada bayanım ve bekarımdediki sen evlenemzsin sen evlen dedi ben iki elimle b yerim dedi banaben 4-5 sene sonra görücü usuluyle nişanlandımnişanlılığım 15 gün sürdü ve ben yüzük attımnedeni çocuğun bana ilgisizliğiydi,sanki ben nişanlısı değilmişim gibi kendi başına hareket etti beni hayatına sokmadı benim hayatımada girmediel ele bile tutuşup gezmedik açıkçası bu kadar soğuktu yanihala bekarımo hoca parayla bakmıyor ve herkese bakan falcılık yapan bir hocada değil bu aradaben tesadüf gitmiştim laf olsun diye baktırmıştımbana dediki senin nasibin kıt bağlı kapalı,tuttuğun dal elinde kalır dediher işin bir uzmanı var bu işin uzmanını bul ve kendine okut dediogünden sonra çok hoca gezdim,çoğu yada tamamına yakını paramı yediher hoca büyü var sende diyerek güya büyüyü çözdü,suda muskamı görmedim bana yapılan,gece uykusuz mu kalmadım,gndüzleri uyku haliyle dolaşıp büyüleri çözen hocanın yaptığı şeyler ters tepip benimi etkilemedi,bu konudada uzmanım,kahve tarot,su falı,kağıda yazan çizerek bakan,sana gelecekten haber veren medyumuna kadar hepsini gördüm Tavsiyem sakın ola hocalara falcılara itibar etmeyinben bunu örnek olsun diye anlatıyorumbenim nasibim Alllah tarafından kıt bunu anladımkimse kimseye büyü yapamaz hele bu zamanda,çünkü bütün hocalar para için bu işi yapıyor ve büyü yapmayı bilende yokbüyüyü çözende yokHerşeyi Allahtan isteyinben öyle yapıyorumhocalar falcılar çok bilseler kendilerini önce düzeltirlerçoğunun oturduğu evleri kötü,ya çocukları hasta ya kocalarından ayrı ya bi olumsuzlukları var mutlakaZaman zaman öfke nöbetlerim gelir onlardan birini yaşıyorum şu anAllah yardımcımız olsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com