Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
diyeti, günde, kilo

5 Günde 5 Kilo Diyeti

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

5 Günde 5 Kilo Diyeti

öncelikle sunu belirteyim ben haftada 1-2 kiloya da raziyim

gelelim diyete tamamen alintidir arkadaslar ama hosuma da gitti

1 gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz Sabah, öğlen, akşam Başka bir şey yok Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz
2 gün: Yalnızca sebze Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler Sabahtan itibaren
3 gün: Bugün et günü Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk
4 gün: meyve günü Yine yiyebildiğiniz kadar her tür meyveyi tüketin
5 gün: Yalnızca yumurta Tamamen hayalgücünüze bırakıyorum Yumurtadan yapılan herşeyi yiyebilirsiniz Yada yağsız diyet süt veya yoğurt seçim sizin
6 ve 7 günler bu diyetin bayramları yani dinlenme günleri, istediğinizi, özlediğinizi yiyebilirsiniz Ama ölçülü davranmak ve ölçülü yemek gerekiyor fazlaya kaçarsanız 5 kilonun 2 sini alıyorsunuz

Hafta başında yine aynı sırayla diyeti uygulamaya başlayabilirsiniz

Şekersiz çay, kahve, yeşil çay ve diyet meşrubatlar her daim serbest

eee bana kim katilmak ister??

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com