Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burçların, cin, padişahları

Burçların Cin Ve Padişahları

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bütün burçların kadın ve erkeğine zarar veren cin ve padişahları vardır bunlar tebalıdırbunları adlarını ve zararlarını kısaca anlatıyımHAMEL-EBA İBNİ SEYLUBve m dur adı,mekanı durağı,rüzgar gibi,deniz ve göl kuyu kenarlarında gezer,verdiği rahatsızlık sıtma gibidir insanın yüzü gözü şişerSEVR-HİTANUŞ BSAMSANDIR adı mekanı durağı rüzgar gibi yel gibidir kuş gibi uçar eski viran mahellerde gezer vücudu ateş gibi olup azası kesik yüzün rengi iderCEVZA-CABİR BMERVANDIR adımeskeni durağı viran maheller ve değirmen civardır,zararı insan hiç konuşmaz takati kalmaz kendinden geçerSERATEN-MEYMUN B ZENGİDİR adı,yine rüzgar gibi viran yerlerdev ve kiliselerde incil kıraat edermiş,her mahellede hazır olurmuş zararıinsanın cümle azası tutulup yüzünün rengi gidermişESAD-HAKSAH BTEYMUZDUR adı,yine rüzgar gibi sarp dağlarda ve ağaç diplerinde gezer,zararı insanın üstüne kara it gibi tasallut edip sesini kulağa verip vücudundaki kıllar diken diken olurmuşSÜNBÜLE-DERŞUR B MERŞUR DUR adı durağı yol aralarında ve mındar mahellerde gezer,zararı humma gibi tasallut edip öle bir karın ağrısı ve kasık şişirip kendinden geçirir halsiz bırakır,ben bu burçta cinden dolayı saralı kişiler gördümMİZAN-YEMHUR CEZAP dır adı,yine rüzgar gibi deniz göl ve kuyu kenarlarında gezer,zararı zemheri ayıda kalmış gibi yüzü gözü ve cümle azası buz keser ve kendinden geçerCEDİ-BÜLBÜLE B KÜZZAB dır adı,mekanı durağı rüzgar gibi viran mahelleler ve yol aralarında gezer,zararıcümle azaya girip halsizlik baş ağrısı ve kendini kaybettirirDELİVKEŞKATUR BBEŞYAŞ dır adı,mekanı rüzgar gibi viran yerler ocak ve kapı arkaları zararı,iki küreğine girip halini keser bütün azalara ağrı verirHUT-ŞEŞDER BŞEMAN dır adı,mekanı durağı rüzgar gibi sarp dağlarda ve ağaç diplerinde gezer,zararı kara it gibi girer vücudundaki kılları diken diken olurSÜLEYMAN (AS) BU CİN VE PADİŞAHLARI türkçe bir dua var o duayı bulunduran eve kişiye mala zarar vermiyeceklerine yemin etmişleri,bulup taşıyabilirsiniz biraz uzun bağladım bütün cazıları ve başlarını 366 damarını diye duası var tafsiye ederim CAFERİ SADIK GALİBA
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

ays06 Nickli Üyeden Alıntı

türkçe bir dua var o duayı bulunduran eve kişiye mala zarar vermiyeceklerine yemin etmişleri, bulup taşıyabilirsiniz biraz uzun bağladım bütün cazıları ve başlarını 366 damarını diye duası var tafsiye ederimalıntı CAFERİ SADIK GALİBA

arkadaşım paylaşım için tşk
anlattığına göre zaten bunların hiç biri eve ve mala zarar vermiyor yani yanetkileri yok neden yemin etmiş bunlar eve ve mala zarar vermeyeceğiz diye? ben onu anlamadım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com