Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cin, çok, daveti, ilginç, yöntemi

Çok İlginç Bir Cin Daveti Yöntemi

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çok İlginç Bir Cin Daveti Yöntemi

Degerli arkadaslar, Cinlerle irtibat kurmak sanildigi kadar zor bir is degildir
Hiç Cin ile tanismamis, konusmamis bir insan Cin Daveti yaparak bu hayalini gerçeklestirebilir! Uyulmasi gereken belirli kurallar vardir

Önce Cin nedir onu iyi bilmeniz lazim, her görmediginiz bir yaratik Cin demek degildir Cin demek Seytan, Íblis demektir Sonuçta hepsi aynidir
Benden sizlere söylemesi Cinlere güvenmeyin

Cin daveti yapacak bir kisinin Cini görünce korkusu olmamasi lazim, yani ilk önce içindeki heyacani ve korkuyu yenmesi lazim bunun içinse karanlik bir odada belirli müddet durmasi lazim buna karanliga alisma diyebiliriz Cinler ise Karanliktan gelen Rehberlerdir insanlara sadece kötü seyler ögretir
karanliga alismak demek Cinlere alismak demenin ilk temel tasini olusturmaktadir Karanliktan korkmayan Cinden'de korkmaz

Bir aksam Cin Daveti yapacak olanlar 4/5 kisi bir araya gelmelidir, bir masa etrafina toplanip önceden yazdiklari kagita harfleri veya QuiNo Ruh/Cin çagirma tahtasini kullanmasi gerekir Tahta kullanmayan ise bir çay bardagini ters döndererek orada masa etrafinda bulunan 4 kisi isaret parmaklarini ters dönderilmis bardagin üzerine koyarak sorular sormasi gerekir, 5 inci kisi de gözlemci olarak olup bitenleri takip etmelidir, her sorulan soruyu ve cevaplari kayit etmelidir

Simdi masa etrafina oturmadan evvel yapilmasi gereken islem vardir o da kurani kerime göre seytani ve müslüman cinlerin ayirt edilmesi
Egerki iyi cinlerin gelmesini istiyorsaniz o halde üzerinizde metal olan herseyi yani saati, kemeri çikarmalisiniz oturup sinirlerinizi bosaltmalisiniz bunu yapmak içinse sandalyeye oturup ayaklarinin altindan agaç kökleri gibi dallarin çiktigini düsünün ve dünyanin derinliklerine kadar indigini simdi kuyrugundan bir altin borunun tekrar dünyanin derinliklerine indigini düsünün, 10 / 15 kere nefes alinmasi lazim her nefes alirken ayaklarinizin altindaki dallardan positif energinin içinize geldigini ve her nefes üflediginizde ise kuyrugundaki borudan geri vucudunuzdaki negatif energiyi attiginizi düsünün, 10 kere felan bu islemi yaptiktan sonra simdi basinin üzerinde günesi düsün günesten bir boru senin kafana bagli bu borudan devamli isik akiyor senin içine ve sen günesin isigi ile simdi doldugunu düsün, her nefes alisinda günesten isigi içine çektigini düsün, nefesi üfleyisinde negatif energiyi kuyruktan dünyaya attigini düsün ne kadar nefes alacagini, ne zaman isikla vucudun düsünce olarak biterse o kadar nefes alacaksin

bu islemi cin daveti yapacak olan herkes uygulamali, iyi bir ortam yaratmak içinse bir hafif meditasyon müzigi süper olur

bu islem bittikten sonra, herkes ellerini açip Niyet edilmelidir, Niyet su sekil olmalidir: Allahim senin huzurunda Niyet ettim, Positif tecrübe edinmek için iyi Cin Daveti yapmaya
Simdi ikinci niyette sira: tekrar herkes ellerini açip niyet edilir su sekil: Niyet ettim Koruyucu melekleri buraya davet etmeye, bizleri Cin Daveti yaparken korumaya ve kötü cinleri etraftan uzaklastirmaya niyet ettim denir

Simdi kötü Cinlerin odaya girememesi ve sorulan sorulara kötülerin etkileyememesi için evin/ mekan korumasi gerekir, bunu içlerinizden sadece bir kisi yapmasi lazim
Cin Daveti yapilan odayi veya bütün evi korumaya almak içinse:
yine Niyet edilir söyle: Allahim Niyet ettim bu odayi/evi kötü Cinlere karsi
korumaya almaya denir ve düsünce olarak iki camin ortasinda limon renginde sari isik düsünülür bu renk allahin hos görüsü, sevgisiyle ve gücüyle koruma filtresi olarak koruma isigi evin bütün duvarlari bu renkle düsünülür ve evin üzerinden devamli günesïn eve isik gönderdigi düsünülür
Saya sola mum yakilir Ayrica tütsüde yakilsa iyi olunur ve masa etrafina oturulur

Artik mümkün degildir o eve kötü bir cinin gelmesi ve sizlere musallat olmasi
Simdi huzur içinde istediginiz sorulari Sizlere göre iyi Cine bana göre Rehbere sorabilirsiniz

Çok önemli: soru esnasinda ne zaman cinim seni görebilirim diye sorular sorabilirsiniz
Yazmis oldugum seklinde Cin daveti yapilirsa en uygun sekli budur, yakin bir gelecekte baglanti kurulan cin ile sesli ve görüntülü kontak kurmalar, sohbet etmeler olacaktir demektir Sadece ismiyle çagirinca hemen gelir
Çünkü siz o cinin efendisisiniz, o cin ise sizin hizmetkariniz olur

Bu bilginin kaynagi saglam, ben kendim bu sekil yaptim, ve bu sekil ilgi duyanlara yol gösterdim hepsinin iyi cini var,
Bilinmesi gereken Cinler insana para vermez, açikinca yiyecek getirnmez, aslinda bulanimda olan bir insana mutlaka cin gerek, çünkü cinlerden süper psykolog/psykiatir olur insana acaip akil veriyorlar

Söylediklerim unutulmasin: Cinler sadece geçmisten haber verebilir Gelecekten verecekleri/verdikleri haberler çogu kez çikmaz

Cin Daveti yaptiktan sonra masadan kalkarken mutlaka çagrilmis koruyucu meleklere 3 defa tesekkür edilmelidir ve gönderilmelidir
Su sekil: Elleriniz kalbinizin üzerine konarak Koruyucu meleklerim beni/bizleri kötü cinlerden korudugunuz için sizlere tesekkür ederim, tesekkür ederim, tesekkür ederim geldiginiz yere huzur içinde gidebilirsiniz yolunuz açik olsun, demelisin(iz)

Baska bir imkansa bazen insanlar farkinda olmadan o insanda cin oluyor
Bunu anlamak içinse bir gün aksam aynanin karsisina geçip söyle bir yarim saat 1 saat kadar devamli bakmak yeterli, egerki sende, içinde cin varsa mutlaka aynada göreceksin Aynada görecegin cini degisik biri olarakda görebilirsin bizzat kendin olarakda görebilirsin Yani sen aynaya ciddi olarak bakarken içinden biri cikip esneme, veya saga sola bakabilir Panige felan hiç gerek yok insan vucudu maasallah bir ev gibi ortalama 10 cin girebilir

Denyenler tecrübesini yazsin, basarip basarmadiginin sorunlar çikarsa çözmeye çalirim, Dikkat: benim yazdigim sekilde Cin Daveti yapipda basarili olanlar zannedmiyorum bu Cin(ler) ile bagini koparacaklarini çünkü bu benim yazdigim sekilde baglanti kurulan Cinler bir Servet mahalindedeir Hiç kimse kolay kolay bunlari atmaz, yok etmez Öyle olsaydi Cinci hocalarin, Medyumlarin Cinleri olmazdi

Bakalim daha ne sekil Cin Davetleri varmis, Kurani Kerim okumanin her ayetin 8 hizmetlisi vardir, bunlardan 4 ü melek cinsinden, 4 ü Cin cinsinden Demekki insan farkinda olmadan okudugu her dua da Cinleri davet ediyormus
Tesbih çekmek, bilir bilmez bir takim sözler söylemek farkinda olmadan Cinler Aleminin kapisini açiyor demektir, çünkü sifrelerin cinlerini harekete geçiriyor

Daha o kadar çok ki, önemli olan basiti kolayi ögrenmekdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com