Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
3günü, agabeyler, anne, bugün, cennetin, yaşıyor, şehit

Bugün Cennetin 3.Günü Şehit Agabeyler Yaşıyor Anne

Eski 07-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bugün Cennetin 3.Günü Şehit Agabeyler Yaşıyor Anne

Bugün Cennetin 3Günü Şehit Agabeyler Yaşıyor Anne

Merhaba anne:…

Bugün cennetteki üçüncü günümSensiz geçen üç koca gün

Dün gece gökyüzünden sana baktımBütün gece odamdaki yatağıma bakıp ağladınSana ağlama dedim ama sen duymadın

Bugün cennetteki üçüncü günüm anne…

O kadar güzel ki burası anlatamamSenin şefkatin bile var ama senin kokun yok,sen yoksunBu gün yıldızlar iftar yemeği verdi ay dede tutuldu gelemedi

Bugün cennetteki üçüncü günüm anne

Hala yokluğuna alışamadım,canım sıkılıyor anne Yeryüzünde olan savaşlar gökyüzünü kirletiyor,her gece bulutlarla siliyorumOyuncaklarıma bakıyorum-bulamıyorumBana oyuncaklarımı yollar mısın anne…

Bugün 7 Ekim anne Cennette bayram günü, bir sevinç ki sorma gitsin Az önce cennete gelenleri alkışlarla karşıladık Hepsinin yüzleri bulut gibi beyazdı Hepsi Askerdi

Saymayı öğrendim tam 15 kişiydiGeçerlerken başımızı okşadılar, bi tanesi beni kucağına aldı adı KÂSIM'mış "Senin Yaşında 2 Kızım Var" dedi… Dayanamadım ağladım…

Bugün Cennetteki üçüncü günüm anne…

Burada tek annesi için ağlayan ben değilim asker ağabeylerde ağlıyorOnlar ağladıkça yeryüzünden dualar yükseliyor melekler dua taşıyor Gökyüzü şenleniyor

Çünkü burada Şehit ağabeyler yaşıyor Anne…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com