Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
elif, helva, kağıt, şafak

Elif Şafak / Kağıt Helva

Eski 07-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Elif Şafak / Kağıt Helva

(…) Derken o yolculukta bir an geliyor, durup geriye bakma gereği duyuyorum Geçtiğim yolları, uğradığım durakları, güzergâh boyu karşılaştıklarımı anımsıyorum
Bu kitap dünden bugüne yazdıklarımdan ufacık bir seçkidir Bir lar kitabı Karın doyursun diye değil, tadımlık niyetine
Kağıdın üzerine konulmuş birkaç tatlı kelam
Kağıt Helva…
lar Kitabı

Alıntı Yaparak Cevapla

Elif Şafak / Kağıt Helva

Eski 07-15-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Elif Şafak / Kağıt Helva

Elif Şafak gercekten cok ıyı bır yazarkitaplaırnı severek okuyorumama henüz kağıt helvayı okumadımokuyanlar varsa yorumlarını almak isterim
Alıntı Yaparak Cevapla

Elif Şafak / Kağıt Helva

Eski 07-15-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Elif Şafak / Kağıt Helva

ben okudum bundan önceki tüm kitaplarından alıntı cümleler var insanın cümlelerin arasında kaybolası geliyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com