Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bethany, campbell, selam, yeniye

Bethany Campbell - Yeniye Selam

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Eskilerin dediği gibi dünya sevgiyle döner
Hedy önce babasını, ardından da bir yılbaşı günü annesini kaybettikten sonra, onarıp yüksek
bir fiyata satmak üzere Chicago'da eski bir ev almıştı Turuncu bir evde kulaksız, çamur rengi kedisi ve şapkalı, şişman köpeğiyle birlikte yaşayan komşusu Ty, bütün gün hamağında yan gelip yatıyor, çok çalıştığı için de Hedy'yle sürekli alay ediyordu Caddede başlayan yılbaşı
hazırlıklarının genç kıza acı anılarını hatırlatması yetmiyormuş gibi, sevgili kedisi
Security o kulaksız yaratıkla samimiyeti iyice ilerletmişti Görünüşe bakılırsa,
canayar kedinin sahibi de komşusu için oldukça samimi duygular besliyordu
Anlaşılan bu yılbaşı da genç kızın yaşamında izler bırakacaktı

İçinden bir bölüm

Ty: Senin için kar altında on mil yürüdüm Seninle aynı yatakta yattım, ama sevişmedim Bundan daha ince davransam, Amerika'daki tüm kadınlar benim için bir anıt yaptırırlar harhalde Hala kahvaltı üzerine tartışacak mısın?"
alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com