Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşünüyor, ediyor, erkekler, için, kadınlar, kalın, merak, musunuz, pijamalarla, uyuyan

Erkekler Kalın Pijamalarla Uyuyan Kadınlar İçin Ne Düşünüyor Merak Ediyor Musunuz?

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erkekler Kalın Pijamalarla Uyuyan Kadınlar İçin Ne Düşünüyor Merak Ediyor Musunuz?

Erkekler kalın pijamalarla uyuyan kadınlar için ne düşünüyor merak ediyor musunuz?
Çoğu erkek kalın ya da ayıcıklı pijamayla uyuyan kadınlar için ne düşünüyor? İşte sorunuzun yanıtını verebilecek, internet ortamında dolaşan "Lütfen pijama giyme KADINIM!" başlıklı bir yazı(erkklern tek derdi bu mu ne cok gldm)

*Lütfen pijama giyme KADINIM !*

Kılım o kadınlıkla hiç bir alakası olmayan şeylere Yatağa pijamayla girmiyor mu karım, deliriyorum
"Neden giyiyorsun şu şeyi?" diye sorunca "Üşüyorum" demez mi!
"Kan testi yaptıralım o zaman" dedim Anemik filan mı acaba diye
Yorganı değiştirdim, odamıza klima da taktırdım Olur ha, belki rahat olabiliriz diye

Yok kardeşim!
Yine gidip gelip o pijamaları giyiyor; yazın yazlık, kışın kışlık cinsi
Kabus gibi, dalga geçer gibi Hiçbir cazibesi yok ve kötü!

Aramıza bin tane sorun girdiği yetmezmiş gibi, bir de bu salak sulak pijamalar giriyor
Giy en seksi gece giysini de öyle uyu! Yok! Nerde?
Vitrin süsü mü bu seksi dantel gecelikler, yoksa yatağımızda görmek için mi ha bunu bir anlasak hele?
Hadi olmadı hiç giyinmesin benim kadınım! Daha da iyi Bana uyar, hiç bozmaz
Sarılalım birbirimize, ten temasımızla uyuruz Sevişiriz sevişmeyiz hiç fark etmez Ha üşürsek sırnaşırız belki bahanemiz de olur, buzlar erir

Oh ne âlâ
Ne diye üretiyorlar kadınlara bu sözde sempatik; ama itici pijamaları bilmiyorum Ben karşıyım Hiç de sempatik bulmuyorum Bence bunların üzerine
"18 yaşına kadar uygundur" ibaresi eklensin 18 yaş sonrası satışı yasaklansın
"Ben de çizgili Sümerbank pijama giyeyim gör bak nasıl oluyormuş" deyince de
gülüyor bana Beni hiç öyle düşünemiyor Al işte! Yine çifte standart E ben dalga geçsem bu ayıcıklarla? Yok olmaz! Alınır Kalbi kırılır Hatta siz de
bana: "Yuh odun!" dersiniz

Pijama çekici değil Çok itici Anlayın şunu
İç gıcıklayıcı bir kıyafet olsa adı "Pijama" mı olurdu?
Öbürlerine ne denmiş?
Gecelik!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com