Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burçlar, burcunda, çok, gerçekleşti, okusunkoc, yeniay, önemli

Çok Önemli Tüm Burçlar Okusun...Koc Burcunda Yeniay Gercekleşti

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çok Önemli Tüm Burçlar Okusun...Koc Burcunda Yeniay Gercekleşti

Koc burcunda yeniay gercekleşti

Dün(14 Nisan2010) 15:30 civarinda Koc burcunda yeniay gercekleşti,bu ne anlama geliyor tüm burçlar için
Bu sene Koc donemi oldukca onemli, cunku gitmekte oldugumuz Kova cagiyla baglantili olarak Uranus (Kova burcunun yonetici gezegeni) bu sene burclar kusagini tamamliyor, 28 Mayis-15 Agustos arasinda Balik burcundan Koc burcuna adim atiyor ve tekrar
geri donuyor
Balik Zodyagin son burcu
Yani, Uranus burclar kusaginin 12 burcundan cikarak, yeni bir donguyu tetikliyor Ancak bu tetiklemeyi, 2011 senesine yonelik cok onemli bir adim olarak gorebiliriz Cunku Uranus bu sene Koc'a adim atip geri donecek, 2011 Mart ayinda ise tamamen giris yapacak
Bu yuzden de cogumuz karisigiz arkadaslar
Yeni projeler, yeni hedefler, yeni kararlar aliniyor, alinmayi bekliyor veya ufukta gozukuyor
Bazilarimiz doludizgin ilerliyoruz ve bundan
basimiz donuyor
Bazilarimiz durdugumuzu ve kitlendigimizi saniyoruz
Bazilarimiz daha dinginiz ve emin adimlarla
ilerlemek istiyoruz
Ama pek cogumuz yeni birseylerin geldigini goruyoruz, hissediyoruz, icsel olarak biliyoruz henuz adim
atmamis olsak bile
Aslinda o gelen her ne ise, bizi kendimize goturecek olan bir 'arac'
Bu belki yeni bir karardir, ki bu karar bizi zincirlerimizden ozgurlestirerek kendimize goturecektir
Belki bir birlesme, belki bir ayrilma, belki bir anlasma, belki yeni bir ev, belki yeni bir is, yeni bir projeBizi kendimize goturen her ne ise, en yuksek ihtiyacimiz her ne ise; ufukta gozuken, gelmekte olan ve belki de bazilarimiz icin gelmis olandir bu
Semavi dinlerden onceki donemlerde, ekinoks gecesi Tanrica'nin Tanri ile birlestigine ve doganin canlandigina, bereket ve yasamin basladigina inaniliyor
Gokyuzu enerjileri tum bilgileri 'kendimizden', 'kendimiz olan Oz'umuzden' alabilecegimizi soyluyor
Balik burcu doneminde iste buna hazirlandik
Koc burcu ile baslayan yeni donemde ise, degisim etkileri bizi kendimize yoneltiyor
Uranus bizi kendimize dogru cekiyor
Oglak'ta ilerleyen Pluton, tum toplumsal kurallari, hipnozlarimizi, bizi geri ceken onaylanma ihtiyaclarimizi desiyorBizi bize gosteriyor Zorlaniyor olabiliriz ama herseyi belki de yeniden tanimlayacagimiz bir doneme ilerliyoruz, degmez mi?
Saturn, 'Her anlamda dengeye geleceksiniz, sizi uc taraftan cekiyoruzbizimle akista olun ve patenaj cekmeyin' diyor
Terazi'deki Saturn 8 Nisan'dan 22 Temmuz'a kadar tekrar Basak burcuna geri donerek saglik, hizmet, sifa gunluk rutinimiz ve gorevlerimizle ilgili son mesajlarini verecek
Uranus, Ekinoks ile birlikte Koc burcu'na giren Gunes'e,
'Sen yolu ac, ben Mayis sonundan itibaren yeni baslangiclari tetikleyecegim
Herkesi 'kendileri' olmaya; nasil bir kozmik tohum iseler, hatirlamaya yonlendirelimkendilerini sahiplenme yoluna dogru tetikleyelim' dedi
Ve yeni donemin bu onemli mesajini 6-15 Haziran arasinda Uranus ve Jupiter birleserek yeniden hatirlatacaklar bize Uranus'un Koc burcunu tetiklemesine Jupiter de eslik edecek ve bu iki gezegen birlikte koro yapacaklar
Lutfen duyalim onlari
Artik duyabiliriz!
Cunku, kendimizi sahiplenebilme ya da kendimizi fark edebilme, kendimize deger verebilme bilinci acildi, daha da acilacakoncesinde ne yazik ki pek cogumuz icin sadece sozde veya zihinde kaliyordu bu kavramlar
Artik oyle degil
Artik, tum ogrendigimiz kavramlari 'idrak' edebilmeye basladik
Ancak bu idrak bilinci ile, hayatimiza 'gercekten' gecirebiliyoruz kendimizi
Dev bir hastanenin yeni dogan bebeklerinin oldugu bolumundeyiz sanki ve yuzukoyun yatarken, basimizi bir yonden kaldirip diger yone cevirebilmeye basliyoruz
Boyun omurlarimiz gucleniyor her gecen gun Pluon'un Oglak transitiyle cunku, omurgamiz gucleniyor Yeni 'idrak'lerimizin gozleriyle inceliyoruz etrafi artik Bu gune kadar ektigimiz bilgi tohumlarini 'anlamaya' basliyoruz
Cabalarimiz bu gunler icinmis meger
Kolay mi?
Hayir
Ama muhtesem
Dongulerimizi kirabilmeye basliyoruz
Arzularimizin, egomuzun sesini kisarak, Oz'umuzn sesini duyabilmeye basliyoruz
Disarini sesini kisarak, icerinin sesini duyabilmeye basliyoruz
Secimlerimizi bu sekilde yapiyoruz her gun daha fazla
Kolay mi?
Hayir
Gun geliyor geri cekiliyoruz tum durtulerimize karsi gelerek gun geliyor yeni bir adim atiyoruz tum korkularimiza ragmen ama farkindalikla
Oz'umuzden gelen kararlari alabildigimizde icsel olarak biliyoruz bunu
Sirtimiz sivazlaniyor gozlerimizden yaslar akarken
'Aferin' diyen bir ses duyuyoruz nasil duydugumuzu bilmeden
'Aferin sana'
Cunku kolay degilama her gecen gun daha fazla yapabiliyoruz bunuve dongulerimizi kirabilecegimiz adimlari farkindalikla her atisimizda, yasamimizin bir alanina oduller geliyor Daha da gelecekler odullerlutfen buna inanalim
Gokyuzu enerjilerinin bir de bu seslenislerini duymaya acalim kendimizi
Hepimiz o yenidogan bebeklerin unitesindeyiz Bakiliyoruz, besleniyoruz, seviliyoruz ve destekleniyoruz
Ama Koc donemi basladigindan beri ic sesimizi daha mi az duyar olduk? Hayir!
Kendimizle daha mi cok savasir olduk? Hayir!
Aslinda kendimizle savasmamiza bizi yonelten sebepleri daha cok fark eder olduk Yani Balik donemindeki ice donus bizi daha derinlestirdi Illuzyonlarimizi gormezden gelemiyoruz ve bu bizi zorluyor Ekinoks'tan beri
Koc burcunun baslamasiyla birlikte, 20 Aralik'tan beri Aslan burcunda geri gitmekte olan Mars da yeniden aktif oldu ve bu kadar uzun sure geri gidisinin ardindan birdenbire cok guclendi 30 Mart Terazi dolunayina kadar Mars bizi zorladi, ozellikle haritalarinda Mars enerjileri guclu olanlarimiz kendimiz tehdit altinda hissetmis olabiliriz cesitli konularda Ancak Terazi dolunayi cok guzel bir temizleme yapti Ruyalarla mesajlar aldik, icgoruler aldik, karanliklarimiz aydinlandi kendi dengemize yonelik olarak
Aceleye gerek yok diyor gokyuzu enerjileri bize Mars'imizi sevgiyle yonlendirelim
Lutfen hatirlayalim: 'Savasta degiliz'
Ne kendimizle ne de sevdiklerimizle, ne de hedefimize yonelik savasta degilizFiziksel enerjimiz ve yapabilme gucumuz artti, bunu farkindalikla yonlendirelim Yikici olarak degil, yapici olarak kullanalim
Haitrlayalim, Koc kurban vermekle ilgiliydi
Ama nasil bir kurbandi bu?
Bizi geri ceken yonlerimizi kurban vermek
Mars hangi burcta guclendi?
Aslan'da
Her ikisi de ates elemetini simgeliyor
Aslan'in simgeledigi ates, hic sonmuyorAslan, ates elementinin yuksek ifadesini isaret ediyor
Yapabilme gucu cesaret, icsel gucama Egoya degil Oz'den gelen sese kulak vererek
Cunku Aslan burcu bize Tanrisal yonumuzu ve dogal isigimizla nasil parladigimizi ogretiyor
Koc ilk burcNe Zodyagin son burcu Balik, ne de Boga ile baslayan ve ondan sonra gelen burclar henuz yoklar Koc icin O yuzden de Koc burcunun ihtiyaci yeni baslangiclar yapmak, kendini tanimak, kendini kesfetmek, ne istedigini bilmek ve onun pesinden gitmekbunun icin engel tanimiyor cunku o Tanri'nin ilk cocugu gibi
Koc burcunda gecmis de yok, gelecek deilk dogan burc oldugu icinyasamlarimizdaki Koc alanimizda da bu boyle
Iste simdi bizler icin de, ne gecmis, ne gelecek; su andaki Oz kararlarimizla yeni baslangiclarimiza adim atabilmemiz onemli
Lutfen dikkat edelim!
Zar zor gecmisten ozgurlesip de, gelecegin sartlandirmalarina girmeyelim Yani bir esaretten cikip digerine girmek degil yolumuz!
Yeni projelerimiz, hedeflerimiz var cunkuKendimizin ve butunun en yuksek hayrina gerceklessinler Ama, bizi esir almasinlar Bizi kendimizden ve 'an'dan koparmasinlar Eski sistemin korkulari olmasin uzerimizde Yeni hedeflerimiz lutfen odagimizi kendimizden yine disariya yoneltmesin
Oz'umuzun yolunda ilerleyelim
Yurume bantlarinda yurumuyoruz degil mi?
Hep ayni yerde misiniz? diye soruyor bize bugun gokyuzu enerjileri
Ama bizde gecmis kayitlar var
O halde, gecmis kayitlarin, gecmis deneyimlerin ve acilarin bizi etkilemesine izin vermeyecegiz artik Bu gun buna 'gercekten' niyet edelim
Koc'un burclar kusagina dogup kendini kesfetmesi gibi, bizler de belki de dunyasal dogumumuzdan beri ilk kez! kendimizi kesfetmeye doguyoruz, 2010 yilindaki bilincimizle arkadaslar Bu seneki bilinc bir baskabu sene bugune kadar ogrendiklerimizi idrak ediyoruz ve varolusla ilgili yepyeni bilgilerle bulusuyoruz
Koc'un en onemli ozelliklerinden biri, 'ben' kimligini bulmak ve baskalarina da bunun icin yardim etmektir
Koc sorarbizler sorariz yeni doganlar olarak:
Ben kimim ve bu dunyaya nicin geldim?
Ben nasil bir kozmik tohumum?
Benim nasil bir yasam planim, nasil bir programim ve matematiksel hesabim var?
Bu dunyada ve butunun icinde elbet benim de bir rolum, butunun dengesine benim de bir katkim var
Bunu en etkin sekilde nasil yapabilirim?
Ve cevap gelir:
Oz'unden gelen secimlerini sahiplenerek
Yasam planin ve kisisel programin cercevesinde ve rehberliginde, sonsuz potansiyelini kullanabileceginin idrakinde olarak ki bu sonsuz potansiyeli ancak teslimiyet icinde gerceklestirebilirsin
Teslimiyet mi?
Hem de bir Koc icin!:J) Hepimiz icin!
Ama nasil bir teslimiyet bu?
Teslimiyet kavrami dunyasal zihinlerimizde gecmis bilgilerimizle bambaska anlamlara goturuyor olabilir mi bizi?
Dusmana teslim olmak
Disaridaki guce teslim olmak ve bundan korkmak gibi
Oysa Koc burcu bize bambaska bir teslimiyeti ogretmek istiyor
Ozdemir Asaf'in muhtesem dizelerinde soyledigi gibi:
'Dun sabaha karsi kendimle konustum
Ben hep kendime cikan bir yokustum
Yokusun basinda bir dusman vardi
Onu vurmaya gittim, kendimle vurustum'

Koc'un isaret ettigi her seyden once kendimizle ve icimizdeki Tanrisal gucle savasmamak!
Koc'un isaret ettigi teslimiyet kendimize olan teslimiyet
Koc'un isaret ettigi tesimiyet yasam planimiza olan teslimiyetdunyasal zihinle kontrol etmeden
Koc'un isaret ettigi teslimiyet evrensel sisteme olan teslimiyet
Ama tabii ki hassas sinirlar icinde
'Her yaptigimizin zaten olmasi gerektigi gibi oldugu ve olacagi' spirituel bakis sislenmesinden de ozgurleserek!
Cunku her adimimizda bir secimimiz var!
Bu secimimizde teslimiyet icinde olalim evet!, ama farkindalik icinde
Kendimizin ve butunun en yuksek hayri adina olsun bu farkindalik
Bunu nasil yapabiliriz?
Oz'den yaptigimiza emin olarak
Eh, biraz caba harcayacagiz bunun icin:Jgerekirse egosal, cinsel, dunyasal tum durtulerimize de 'kirmizi isIk' yakacagiz
Ancak o zaman! o spirituel bakis gecerli olabilir 'ancak Oz'den gelen secimler icinde isek, her yaptigimiz zaten olmasi gerektigi gibidir ve oldugu gibidir'
Yoksa sisleniyor olabiliriz ve tepetaklak olabiliriz
Tum gerceklerin farkinda olma zamanindayiz artik Lutfen dikkat
Tum spirituel kavramlarin gercek anlamlarini, oyun oynamadan ve gercegimizde olarak , ama tabii ki nese ve cosku icinde gorebilelim
Gittigimiz donemde bilginin ve idrakin sorumlulugunu fark edelim Bilgiyi aldiysak, uygulama sorumlulugumuz var artik Ve secimlerimiz sadece bizi degil, bagli oldugumuz tum sistemi etkiliyorve hepimiz birbirimize bagliyiz aslinda
Ayni zamanda toprak anayla, yerkabuguyla baglantidayiz
'Biz'in icindeki 'Ben'iz
'Ben'deki her bir degisim 'Biz'i etkiliyor
'Biz'deki her bir degisim 'Ben'i etkiliyor
O yuzden bu donemde zorlaniyoruz, cunku total bir degisim icindeyiz
Cunku Koc, bunu bize fark ettiren burc
Bizi dunyaya baglayan ilk burc
Ve bugunku yeniay bize 2011 yilina yonelik yeni bir baslangicimiz oldugunu hatirlatiyor
Bu, kendimize olan yolculugun bize hatirlatilmasi
'Gercek kendimizi' fark etmeye dogru bir yolculuk
Kabul etmedigimiz, fark etmedigimiz yeteneklerimizi hayata gecirmeye dogru bir yolculuk belki de
Ilahi Sistem ile, dunya ile, birbirimiz ile, yani BUTUNUN tumu ile baglantida oldugumuzu fark ederek yapacagimiz bir yolculuk, ki bu idrak ile ancak teslimiyete girebiliriz
Ve tum bu BUTUN icinde nasil bir kozmik tohum isek, ona dogru yaptigimiz bir yolculuk
Dunyasal hirslarla ve hipnozlarla degil, butun ile olan baglantimizi her gecen gun daha guclu olarak hissederek yapacagimiz bir yolculuk
Bugune kadar belki de hic bilmedigimiz bir yolculuk
Bu yolculuga tohumlarimizi atiyoruz
Tohumlarimizin icinde orman var
O yuzden uyanma ve farkinda olma zamani
Yeniay enerjisini kendimizin ve butunun en yuksek hayri adina icsellestirebilmemimizi diliyorum
-Serpil Dogancay-

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com