Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kız, mıknatıs

Mıknatıs Kız

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mıknatıs Kız

Bursa'lı 6 yaşındaki Cansu'nun eli ve vücudu metallere mıknatıs gibi yapışıyor

Bursalı Cansu Akdaş'ın (6) vücudu, mıknatıs gibi metal cisimleri çekiyor Cansu'nun bu özelliği, annesine uzattığı telefonunun avucuna yapışık kalmasıyla tesadüfen farkedildi
Yaydığı manyetik alan ile evdeki çatal bıçaları vücuduna yapıştıra bilen 6 yaşındaki Cansu annesinin ağrılarınada derman oluyor

BURSA,(AHT)-
Merkez Yıldırım ilçesi Meydancık Mahallesi İncirli Caddesi'nde oturan 6 yaşındaki Cansu Akdaş, vücudunun metalleri mıknatıs gibi çektiği anlaşılınca herkesin ilgi odağı oldu Üç kız çocuğu annesi Filiz Akdaş, kamyon şoförü olan eşi Gürbüz Akdaş'ın, iki ay önce trafik kazasında ölünce kızının büyük bir stres ve üzüntü yaşadığını, ardından böyle bir durumun ortaya çıktığını söyledi Cansu'nun babasını çok sevdiğini anlatan Filiz Akdaş, "Babasının ölümü onu çok etkiledi Eşimin ölümünden iki hafta sonra kızıma mutfaktaki cep telefonu getirmesini söyledim Bana cep telefonunu getirdiğinde, metal kısmının avucuna yapıştığını gördüm Önce şaşırdık Sonra vücudunun diğer yerlerine yemek ve çay kaşığı, bıçak gibi metalleri koyduğumuzda yapıştıklarını gördük Doktorlar bir anlam veremedi" dedi
"GALİBA OLAĞANÜSTÜ GÜÇLERİM VAR"
Mıknatıs kız Cansu Akdaş ise "Anneme telefonu vermek istediğimde, avucuma yapıştığını fark ettik Sakin olduğumda vücuduma daha çok metal yapışıyor Galiba benim olağanüstü güçlerim var" diye konuştu Ablaları Tuğçe (16) ve Buse (10) ile iyi anlaştığını ifade eden Cansu Akdaş, babasının ölümüne çok üzüldüğünü söyleyerek, "Babam bizim her şeyimizdi Ölümüne çok üzüldüm Bu olanlar da zaten babamı kaybettikten sonra olmaya başladı" dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com