Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ile, iphone, sivilcelere

İphone İle Sivilcelere Son!!

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İphone İle Sivilcelere Son!!

Şaka değil İphone ile sivilcelere 3 günde veda edilebilirmişBu ilginç haberi dün yabancı bir kaynakta okudum önce ciddi olmadığını düşündüm ama sonra uzman doktor Dr Greg Pearson'ûn aşağıdaki videosunu izleyince haberin ciddiyetini anladım Bu tedavi iphone'nin ekranından yaydığı 550 nanometrelik kırmızı ve 420 nanometre mavi ışık ile mümkün oluyor Mavi ışığın bakteri öldürücü kırmızının ise iltihabi reaksiyon önleyici etkisi varmış Doktorumuz bu ışıkları kullanarak iphone için sivilce tedavi edici eklenti yaptırmış bu eklenti sanıyorum internete bulmak mümkün ama habere göre 199 dolar karşılığında indirilebiliniyormuş

Kullanımı ise çok basit karanlık bir ortamda iphone'nun sivilce eklentili ekranını çalıştırıp ekranı yüzünüze dayamanız yeterli

İphone araba kullanımından tutunda kumandaya kadar her şey oldu ama bir gün cilt tedavi edeceğini rüyamda görsem inanmazdım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com