Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adam, gerçek, işte, kurt

İşte Gerçek Kurt Adam

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İşte Gerçek Kurt Adam

Güney İngiltere'de yaşayan Shaun Ellis adında bir İngiliz vatandaşı, kurtlarla birlikte yatıp kalkıyor
Küçüklüğünde kendisinin de diğer çocuklar gibi kurtlardan korktuğunu söyleyen İngiliz, hayvanat bahçesinde bir kurt ile göz göze geldikten sonra hayatının değiştiğini söylüyor

Vahşi hayvanlara karşı bir ilgisinin olduğunu ve ünlü doğa bilimci Amerikalı Levi Holt ile tanışmayı kafasına koyduğunu belirten Shaun Ellis, yıllarca biriktirdiği parasıyla Amerika'ya gidip ünlü doğa bilimci ile tanışmış Daha sonra vahşi hayvanlara nasıl davranılması gerektiği konusunda bilgi alan Ellis, şimdi İngiltere'de kurtlarla birlikte yaşıyor Guardian gazetesine konuşan Ellis, "Kurtlarla hep bir aile dostu olmak istedim" dedi

"ONLAR NE YİYORSA BEN DE ONU YİYORUM"
Kurtlarla artık dost olduğunu ve her şeyi birlikte paylaştıklarını anlatan Ellis, "Onlar ne yediyse ben de onu yedim Ben avlanamıyordum O yüzden çoğu zaman geyik yedik Kurtların getirdiği yiyecekleri beraber yiyorduk Hiçbir zaman hasta olmadım ve vücudum kısa sürede uyum sağladı" dedi

Zaman zaman korku yaşadığını da itiraf eden Ellis, bazı dönemler kurtların üzerine geldiğini ve orada öleceğini düşündüğünü ancak dostlarının kendisine saldırmak bir yana, sevgi gösterdiğini ifade etti Ellis, geriye dönüp baktığında hiç pişman olmadığını, bundan sonraki hayatını da kurtlarla birlikte geçireceğini dile getirdi

SABAH

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com