Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ailem, delirdiğimi, sanıyor

Ailem Delirdiğimi Sanıyor

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ailem Delirdiğimi Sanıyor

Merhaba arkadaşlar şuan bunları yazarken hala korkuyorum bu olay inşallah tekrar başıma gelmez beyler ben aslen cinlere inanmam olaya geçeyim
23 Eylül Perşembe arkadaşlarla dışarı çıktık saat 18:00 gibi saat 21:00da eve geldim wc girdim sonra elimi yıkarken aynada birşey gördüm arkadaşlar çok ciddiyim burdaki tüm arkadaşların önünde yemin ederim şuan ailem arkadaşlarım bana inanmıyor annem üst kattaki doktora götürdü beni doktorun adı Ercan Polat psikolog kendisi bilenler vardır belki aynen şunu dedi : kendini fazla zorluyorsun rahat bırak kendini ' arkadaşlar bana bir cozum yolu verin delirmek uzereyim durduk yere birşey gordum tum psikolojim alt ust oldu aynadaki şeyin tanımını yapıyorum :

En fazla 10 saniye görmüşümdür : Rengini pek anlamadım beyaza benziyordu birazda kırmızımsıydı göz falan yoktu sadece ustunde kara kahverengi benekler vardı yuvarlak yara gibi arkadaşlar sadece aynada sagımda gordum evde çığlık attım herkes toplandı o sırada komşular falan geldi eve psikolog geldi falan cok değişikti şuan annem değişik konuşuyor benle ne yapacağımı bilmiyorum akşam uyuyamıyorum bazen kendi kendime geri atıyorum şu 2 gündür salonda herkesin arasında uyuyorum yanlız bırakmıyorlar beni dışarı çıkamıyorum ALıNTı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com