Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
uyanışı, vampirlerin

Vampirlerin Uyanışı

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Vampirlerin Uyanışı

Adım Steve ve 18 yaşındayım (malesef) Avusturalya'da yaşıyorum bağışlayın,hafızam 4 yıl önce olan bazı olaylar için fazla bulanık

uyanışım 14 yaşıma basmak üzere olduğum zaman başladı ben ailemin tuhaf bir üyesiydim, hep gece oturup TV izler ve yatağa gitmek konusunda huysuzlanırdım ayrıca güneşe karşı çok, çok hassastım kumsalda 10 dakika kalsam cildim hemen domates gibi kıpkırmızı olurdu 2003 yazıydı ve ailem deniz kıyısında bir tatil yapmayı planlıyordu

sıcaklık aşırı yüksekti ve normal olarak bütün gün susayıp duruyordum genç olduğum için sadece su istemedim soda, kola ya da tatlı bir şeyler istedim bir bardak ahududu şerbeti içtim ve 2 dakika sonra tekrar susamıştım bir bardak su içtim ve iki dakikaya kalmadan tekrar susadım sıvı olan her şeyi denedim, şarap, su, soda, kahve, bira , çay hiç bir şey işe yaramadı

susuzluk hissi uzunca bir süre devam etti tatilden üç, dört ay sonra hislerimin keskinleşmeye başladığını hissettim aile üyelerimin duyamadığı çok küçük sesleri duymaya, her türlü minik detayı görebilmeye başladım aniden herşeyi en ince ayrıntısına kadar duyabiliyor, görebiliyor ve hissedebiliyordum!

ilk kez ne zaman kan tattığımı hatırlamıyorum, fakat ilklerden birini hatırlıyorum yazın sınıfta oturup hiçbirşey yapmadan boşluğa bakarken sıcaktan dolayı burnumun kanadığını hissedip ve lavaboya gider ve bir anda kendimi burnumdan akan kanı içerken bulurdum -aynada yüzümde korkunç bir gülümseme olduğunu görebiliyordum bu bir ya da iki hafta arzularımı sakinleştiriyordu

size örümcek kafalılığın inceliklerini öğreten koyu Hristiyan bir aileden geldiğim için çıldırıyordum hiç kimseye söyleyemedim - ne aileme ne de arkadaşlarıma ailem beni bir akıl hastanesine gönderebilir ya da satanist etiketi yapıştırabilirdi ( sonraki yıllarda yaptılar zaten)
arkadaşlarım ise bunu söylediğim için ömrüm boyunca benimle dalga geçebilirlerdi ben de hislerimi bir günlüğe yazmaya başladım

bir ay kadar sonra annem odamı temizlediğini ve günlüğü, içindeki öyküler ve notları bulduğu söyledi sonra annem ve babam benimle tüm o internetin fantastik dünyası ve bu "gothic" şeylere bu kadar takmış olmamla ilgili konuştular heavy metal dinlemeye başladığım zaman ise benim satanist olduğumu düşünmeye başladılar büyü pratikleri yapardım, ama ASLA şeytana tapmadım her odama gelişlerinde büyü kitaplarımı, CD'lerimi, posterlerimi, günlüklerimi metal bir çöp tenekesine doldurup yaktılar

bu okulda güneş gözlükleri takmaya başladığım ve takıldığım "gangster" gruplarından ayrılmaya başladığım zamana denk geliyordu ( çünkü bütün gün güneş altında oturuyorlardı) onlardan ayrıldıktan sonra vampir oluşumu öğrenen arkadaşlar edindim(hala nasıl öğrendiklerini bilmiyorum)

ilk donörümü bulmadan iki yıl önce din olarak vampirizmi tanımaya başladım

sonra liseden mezun oldum ve üniversiteye başladım okul saatlerinde takılmak için dışlanmışlardan oluşan küçük bir grup buldum ve susuzluğum yine başladı migren ağrısı çekiyor, halüsinasyonlar görüyordum ve aşırı halsizdim eve giderken yaptığım 15 dakikalık otobüs yolculuğunda bile uyanık kalmak için epey efor sarf etmem gerekiyordu

bu soru nereden çıktı bilmiyorum ama bir gün arkadaşlarımdan biri aniden "kanımı içmek ister misin?" diye sordu bu fırsatı kaçıramadım

gölün yanındaki bir ağacın gölgesinde oturduk steril bir jilet çıkarıp bileğinde bir kesik açtı ve ağzıma uzattı, ben yere uzandım ve kana kana içtim

ondan sadece üç kez beslendim, bundan sonra, bir donörle karşılaşmak zordu

bu yıl (2007) okula gitmeyi bıraktım ve manyaklarla takılmaya başladım (emo'ların eğlenceli olduğunu söylemeliyim, ama tek istedikleri kendilerini kesmek) bu manyaklar dışında bir kaç vampir buldum düzenli beslenebileceğim birkaç donör bile buldum hatta dün gece, oda arkadaşımın en iyi dostunun vampir olduğunu öğrendim dünya küçük, değil mi?

henüz uyanmışlara ve uyanmakta olanlara bir sözüm var, güneş sorunuyla, aşırı keskin duyularla ve en önemlisi açlıkla baş etmek kolay olmayabilir, ama herşey daha iyi olacak asla pes etmeyin

Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com