Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anne, olmaz, olsun

Böyle Anne Olmaz Olsun!

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Böyle Anne Olmaz Olsun!

Küçük kızını 5 TL'ye erkeklere pazarladı
Adana’da ev hanımı 40 yaşındaki KH, cinsel ilişkiye girdiği iki erkeğe 12 yaşındaki kızı FH’yi 5 lira karşılığında pazarladığı iddiasıyla yakalandı İlköğretim 7’nci sınıf öğrencisi HD’nin dedesi yaşındaki erkeklerden gördüğü cinsel istismar, hamile kalınca ortaya çıktı
FH okulda rahatsızlanınca öğretmeni eve gönderdi Mide bunaltısı ve baş dönmesi olan küçük kızı, annesi KH Adana Çocuk Hastanesi’ne götürdü Doktorun muayenesinde FH’nin bir aylık hamile olduğu saptandı Hastane yetkilileri durumu polise bildirdi FH hastaneye gelen Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine yaşadıklarını anlattı Psikologlar gözetiminde ifadesi alınan FH iki erkeğin kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini, annesi KH’nin de buna göz yumduğunu anlattı
Küçük kızın ifadesi üzerine harekete geçen polis ekipleri, annesi KH ile tekstil mağazasında gece bekçiliği yapan 46 yaşındaki MAİ ve özel temizlik firmasında çalışan 45 yaşındaki MT’yi gözaltına aldı
‘ANNEM ODADA YALNIZ BIRAKTI’
İfadesinde cinsel istismara ilk kez 2 ay önce uğradığını anlatan FH annesiyle MAİ’nin evine gittiklerini, burada bir odada ev sahibi erkekle ters ilişkiye girdiğini, aynı anda MT’nin de cinsel ilişkide bulunduğunu, bütün bunlar yaşanırken de annesinin mutfakta yemek yaptığını söyledi FH cinsel istismarın ardından odaya giren annesinin MT ile öpüştüğünü, 5 lira verdiğini ve bu parayla dolmuşa binerek evlerine döndüklerini ifade etti
‘SADECE ELLEMELERİNE İZİN VERDİM’
Sorguya alınan anne KH, olayın taraflarından iki erkekle ilişkisi olduğunu doğrularken, kızının cinsel istismara uğradığını bilmediğini ileri sürdü Olay günü zanlılarla ilişkiye girmek için bir araya geldiklerini ifade eden KH, "Bana kızımla birlikte olmak istediklerini söylediler Ben de daha çok küçük olduğunu, buna izin veremeyeceğimi söyledim ama ısrar ettiler Bunun üzerine ilişkiye girmemeleri şartıyla ellemelerine izin verdim Kısa süreliğine baş başa kalmaları için mutfağa gittim Geri döndüğümde kızım giyiniyor, onlar ise çıplaktı Ne yaptıklarını bilmiyorum Sadece ellediklerini düşündüm Dolmuş parası olarak da 5 lira verdiler Para karşılığı kızımı pazarlamadım" dedi
CAMİ TUVALETİNDE DE CİNSEL İSTİSMAR
Şüpheliler MAİ ve MT küçük kızın verdiği ifadeyi doğrularken, zorla bir şey yapmadıklarını savundu MT ilk olaydan sonra anne KH ve FH ile ilişkilerini aralıklarla sürdürdüğünü anlatıp, temizliğinden sorumlu olduğu caminin tuvaletinde temizlik malzemelerini koyduğu odada da ilişkiye girdiğini söyledi
FH DEVLET KORUMASINA ALINDI
Dedesi yaşındaki erkeklerden cinsel istismara uğrayan FH, devlet korumasına alınıp, bir çocuk yuvasına yerleştirildi Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen KH, MAİ ile MT tutuklanarak cezaevine gönderildi Polis, küçük kızın başka erkekler tarafından da cinsel istismara uğramış olabileceğini değerlendirip, soruşturmayı derinleştirdi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com