Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gecesi, mahallemizin

Mahallemizin Gecesi

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mahallemizin Gecesi

Bakin bunun gercekliyine yemin ede bilirim!!!
Bir gece saat 11 falandi babam beni magazaya yollamisdi Bizim binada az insan yasadigi icin binamiz cok karanlik olur Yine binamizdan tirsarak cikib kosa-kosa magazaya gidiyordum Magazanin oldugu mahalle bizim mahallemizin aksine KARANLIK deyil(magaza oldugu icin herhalde) Isik gormek icin mahallemizden kosarak diyer mahalleye kosuyordum Tam diyer mahalleye variyordum ki, bir kopek bana havlamaya basladi Panik olup daha da hizli kosdum sansima magaza olan mahallede karanlikti! Ama kopekten korkdugum icin geri donemedim ve kosmaya davam etdim(o anda arkama bakiyordum) ve ister inanin ister inanmayin gercekten dogru soyluyorum cok acayip biri ile carpisdim!!! Kafasi cok buyukdu bem beyazdi!!! ve guluyordu(bunu yazarken bile tirsiyorum cunki evde yalnizim)!!! hemen kopeyi onemsemeden eve kostum ve simdiye kadar o dukkana bir daha gitmedim(gunduzler dahil)

yorum yokmu peki?

Alıntı Yaparak Cevapla

Mahallemizin Gecesi

Eski 07-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Mahallemizin Gecesi

abi efsane uydurmayalımlütfen (burası gerçek oluylur için) fotoğrafını ne ara çektin (gerimi döndün?)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com