Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bırakmıyor, içimdeki

İçimdeki Sen Beni Bırakmıyor

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İçimdeki Sen Beni Bırakmıyor

Gidiyorsun& Benim mutluluğum için yaptığını söylüyorsun& Mutluluğum ne onu bile bilmiyorsun Evet hayatımda biri olabilir mutlu da olabilirim Ama içimde hep bir sen olacaksın ve bu beni mutsuz edecek çünkü o seni yok etmem imkansız Ben içimdeki senle birlikte yanımda da bir sen istedim Bunun için savaştım& Mücadelem bunun içindi

Kimsenin bana veremeyeceği şeyleri verdin Ömrümde yaşamadığım şeyleri yaşadım, kimseyi sevmediğim kadar sevdim Bu duyguları bir saat tatmak için bile canımı verirdim, sen bana aylarca tattırdın

Saat gecenin bir yarisi, Sana yazilan son kelimeler yine Bir önceki yazım ve ondan önceki yazım gibi, Sanki sonu yok sözlerin Ya unutmayi yazamiyorum Yada yazilanlar unutturmuyor seni& Ve ağzımda yine son bir cümle

Bana yaşattığın her şey için Teşekkür Ederim&

___ Sen beni bıraksan bile İçimdeki sen beni bırakmıyor___

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com